Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dávkování aditiva (Castrol TDA)


Ferin007

Recommended Posts

Jak dávkujete (odměřujete) aditivum do nádrže? Na flašce vůbec nic není, pouze v němčině je tam uvedenej mísící poměr (myslím 1:500). Žádná odměrka/aplikátor k tomu nebyla. To mám jezdit k pumpě se zkumavkou?? Nebo to děláte ňák od oka? Ale ten poměr je na to přece jen trochu malej. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na stránkách Castrolu a všude kde jsem se díval píšou tohle: doporučená koncentrace 1:1000 a dokud jsem ho používal než jsem přešel na něco jiného tak na obalu byla vždy vyznačená měrka ale je možné že teď obal podle fotek vypadá trochu jinak.Dřív byla láhev neprůhledná a měrka byla zprůhledněná.

[upravil dne 17/4/07 doktor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

No, tak cesta by mohla být tam aspoň nahrubo tu stupnici ručně doplnit. Problém ale je, že většinou (pokud zrovna nejedu na nějakou štreku) tankuju daleko míň. Nač s sebou tahat plnou nádrž, že?

no to pak jediný co bych poradil je koupit si za pár korun v domácích potřebách malou plastovou odměrku a je vyřešeno.Já něco podobnýho vozím na silnej koncentrát kapaliny do ostřikovačů,protože jsem zvyklej na Sonax který skoro nikde nemaj takže si to naředím všude podle potřeby a destilku maj všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...