Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společná cesta z Moravy-odjezd v 16.00 od 9ti křížú


Recommended Posts

Původně zaslal: Pavel T.

A k těm Pražákům bysme se mohli přidat, doufám, že to tam do té půl sedmé stihneme. Co ty na to, Moravo??? :roker

Uvidíte, jak se domluvíte ... jestli pojedete přes Prahu či nikoli. Podle mně už je to (skoro stejný) jestli ji budete objiždět, nebo pojedete skrz, jak popisoval Medvěd. Bylo by hezký, kdyby z těch Hostivic odjížděla směrem na Višňovou dejme tomu 10 - 15ti členná skupinka (Českomoravská) ... ale je to jenom na vás ... v případě, že byste se rozhodli jet a třeba nestíhali, neni problem cinknout a my urřitě počkáme ... to samé, kdybyste přijeli dřív ... neni problem tam počkata na nás a myslim, že první nedočkavci už tam stejně budou od 18:00 (i dřív) ...:papa

tel.: 737 161 744

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdůrazňuju - při jízdě v koloně BACHA na prostředního z bratří KEBRTů (pokud se nic nezměnilo vlastní 309ku MI), má sklony k prověřování co všechno Vám manželka (mamina) přibalila do kufru a je schopen se přesvědčovat třeba i za jízdy - moje zkušenosti z cesty na Šebetov 2006 jsou hluboce zakořeněné

[upravil dne 23/4/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Obávám se, že se nepřidám, protože teprve ve 3 hodiny povezu ženu k babičce. Jestli to půjde, tak vás doženu, jestli ne, tak se potkáme až na srazu.

Třeba to stihneš, myslím si že od 9ti křížů vyjedeme tak ve čtyři. Nebo pak zavolej a počkáme na Tebe. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Zdůrazňuju - při jízdě v koloně BACHA na prostředního z bratří KEBRTů (pokud se nic nezměnilo vlastní 309ku MI), má sklony k prověřování co všechno Vám manželka (mamina) přibalila do kufru a je schopen se přesvědčovat třeba i za jízdy - moje zkušenosti z cesty na Šebetov 2006 jsou hluboce zakořeněné[upravil dne 23/4/2007 Medvěd]

Nebojte brácha jede v koženém obýváku, takže 309 Mi16 nebude a jsme v bezpečí ;):roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Medvěd

Zdůrazňuju - při jízdě v koloně BACHA na prostředního z bratří KEBRTů (pokud se nic nezměnilo vlastní 309ku MI), má sklony k prověřování co všechno Vám manželka (mamina) přibalila do kufru a je schopen se přesvědčovat třeba i za jízdy - moje zkušenosti z cesty na Šebetov 2006 jsou hluboce zakořeněné[upravil dne 23/4/2007 Medvěd]

Nebojte brácha jede v koženém obýváku, takže 309 Mi16 nebude a jsme v bezpečí ;):roker:roker

Ale už i nejmladší si pořídil MI16 a Méďo, prej mu to špatně brzdí ... :mrk:mrk:D

Ale myslim, že pojede taky v obýváku ... takže zase prd adrenalin ... :roll:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...