Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíčenka


secouver

Recommended Posts

A ještě mám pouzdro na velkej techničák a manuál, je to teda plast, ve formátu A5, bylo v autě pod sedačkou spolujezdce v tom plastovym kastličku co tam na to je, uvnitř byl německý manual. Našel jsem ho náhodou při vysávání podlahy a byl na něm asi centimetr prachu:D

[upravil dne 15/4/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595526732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem měl něco podobnýho na 306. Kupoval sem ho z německa z z protiúčtu u AUTOHAUS PEUGEOT a když sem se ptal jestli to má servisku a manuál tak mi řekli že jak ho vykoupili tak ho prodávají a že není. Asi za měsíc sem dělal velkej ornung a co sem nenašel, sejné pouzdro a v něm servisku, doklad o koupi prvního majitele, garanční list a spoutu dalších dokumentů :D:D:D:potlesk:potlesk:potlesk no nevíte jakou sem měl radost

[upravil dne 15.4.07 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

A ještě mám pouzdro na velkej techničák a manuál, je to teda plast, ve formátu A5, bylo v autě pod sedačkou spolujezdce v tom plastovym kastličku co tam na to je, uvnitř byl německý manual. Našel jsem ho náhodou při vysávání podlahy a byl na něm asi centimetr prachu:D

[upravil dne 15/4/07 Radek Hurvajz]

Tak to se mi líbí a je to praktické. Já to chci taky:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: secouver

To jsi trochu přestřelil s tou cenou ne? :-)) Za 150 už je tohle :-) http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5661083

Myslím, že to napsal Hurvajz ze srandy, tak naivní určitě není :aut:D :D :D .

:super:papa Smajlíci tam mluví za vše:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...