Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivový filtr - umístění ?


kmil

Recommended Posts

imaster: cetl jsem to,uz jsi to nekde psal,ze nektere to nemaji,ale neco tam prece mit musi a prave to neco se mi ucpava,takze to neco musim najit pokud to nema filtr.U nejakych modelu jsem videl znazozneni,ze to ma filtr primo uvnitr toho plastovyho cehosi kde je cerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

imaster: Na obrazkach filtr vidim,na aute ale ne.U me to vidim spis na ten filtr protoze,jak to par km projedu,tak uz me to neblbne.To zase pak az s autem stojim aspon min 2 hodiny,tak to pak zase zlobi.Asi se tam vzdy neco usadi a pak to zlobi ze zacatku.Postupne se to ale zhorsuje cimdal vice.Nejdrive me auto skubalo pri prudcim pridani plynu,ale jen nekdy.Pak uz casteji a ted mam problem i pri startovani - kolikrat nastartuju treba az na popátý.Vzdy to chytne a po chvilince zdechne ikdyž třeba šlapu na plyn abych to držel v otackach.Pak jak to uz nezdechne a volnobech to drzi po tech 5 nastartovanich,tak se i otacky ustali,ale jak prudce seslapnu plyn,tak se to chvilkove zadusi a pak teprve prida.Jak to spadne zpet na volnobezne otacky tak to chvilku lapa po dechu,jako by mel malo paliva,po chvilce se otacky zase pekne ustali kdyz nepridavam.Takze to spis vidim na ten filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...