kmil

palivový filtr - umístění ?

7 posts in this topic

PLS nevíte kde je palivový filtr v mojim Peugeotu (model viz popiska).Velice by se šikl nějaký obrázek,ale když není možnost,tak aspoň trochu popsat umístění.Prolízal jsem auto aspon hodinu a nic jsem nenasel.

imaster: cetl jsem to,uz jsi to nekde psal,ze nektere to nemaji,ale neco tam prece mit musi a prave to neco se mi ucpava,takze to neco musim najit pokud to nema filtr.U nejakych modelu jsem videl znazozneni,ze to ma filtr primo uvnitr toho plastovyho cehosi kde je cerpadlo.

Prostuduj pořádně plánky které jsem Ti tam dal, třeba něco najdeš. Třeba máš jem skřípnutou hadici někde cestou od nádrže k motoru. Já si s tím užil své a to byla jen hadice na odvětrávání.

imaster: Na obrazkach filtr vidim,na aute ale ne.U me to vidim spis na ten filtr protoze,jak to par km projedu,tak uz me to neblbne.To zase pak az s autem stojim aspon min 2 hodiny,tak to pak zase zlobi.Asi se tam vzdy neco usadi a pak to zlobi ze zacatku.Postupne se to ale zhorsuje cimdal vice.Nejdrive me auto skubalo pri prudcim pridani plynu,ale jen nekdy.Pak uz casteji a ted mam problem i pri startovani - kolikrat nastartuju treba az na popátý.Vzdy to chytne a po chvilince zdechne ikdyž třeba šlapu na plyn abych to držel v otackach.Pak jak to uz nezdechne a volnobech to drzi po tech 5 nastartovanich,tak se i otacky ustali,ale jak prudce seslapnu plyn,tak se to chvilkove zadusi a pak teprve prida.Jak to spadne zpet na volnobezne otacky tak to chvilku lapa po dechu,jako by mel malo paliva,po chvilce se otacky zase pekne ustali kdyz nepridavam.Takze to spis vidim na ten filtr.

Tak to Ti nezávidím. Asi budeš muset postupně rozdělat celé to palivové vedení a vše postupně profukovat. Já se na takovou práci vys... a dal to garážníkovi co má servis v rodiném domku. Stálo mě to 300 a večer to bylo hotové.

Tak jsem trochu nafotil prostor kolem nádrže blíže zadního právého kola a zde jsou obrázky včetně čerpadla,ale filtr nikde.

bok nádrže nejblíž kola:

nadrz1.jpg

zespodu nádrže jak vychází potrubí:

nadrz2.jpg

a čerpadlo:

nadrz3.jpg