Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škrábance laku


Viper86

Recommended Posts

Vyprdni se na Peugeota a zajdi si do kterékoliv prodejny, kde míchají barvy. Dají ti to do malé lahvičky se štětečkem a nedáš víc, než kilo. Mě stála moje zelená metla v týhle lahvince celých 80,- Kč, zamatlal jsem tím už dost škrábanců a stále jí mám dost... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Vyprdni se na Peugeota a zajdi si do kterékoliv prodejny, kde míchají barvy. Dají ti to do malé lahvičky se štětečkem a nedáš víc, než kilo. Mě stála moje zelená metla v týhle lahvince celých 80,- Kč, zamatlal jsem tím už dost škrábanců a stále jí mám dost... :super

ale v lakovně ti odstín nikdy nenamíchají přesně... kdežto origo peugeot by to mělo sedět více... nikdy to ale nebude 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Dundee

Vyprdni se na Peugeota a zajdi si do kterékoliv prodejny, kde míchají barvy. Dají ti to do malé lahvičky se štětečkem a nedáš víc, než kilo. Mě stála moje zelená metla v týhle lahvince celých 80,- Kč, zamatlal jsem tím už dost škrábanců a stále jí mám dost... :super

ale v lakovně ti odstín nikdy nenamíchají přesně... kdežto origo peugeot by to mělo sedět více... nikdy to ale nebude 100%

:D To bych teda neřekl.... V Peugeotu ví prd.... V lakovně se trefí možná lím než v Peugeotu a za podstatně menší prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: @re

ale v lakovně ti odstín nikdy nenamíchají přesně... kdežto origo peugeot by to mělo sedět více... nikdy to ale nebude 100%

:D To bych teda neřekl.... V Peugeotu ví prd.... V lakovně se trefí možná lím než v Peugeotu a za podstatně menší prachy

já myslel, že si to nechávají posílat z Francie... přímo z fabriky dle kódu... myslím si, že by barva ve fabrice měla být vždy naprosto stejná ne??

co jsem slyšel tak namíchat francouze je porod... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona pravda je asi nekde mezi - když si vezmeš barvu od Peugeotu, tak bude přesně stejná jako máš na autě - jenže ty barvy po nějaké dobe mění odstin, takže to nebude úplně stejné. A když to někdo bude míchat, tak to sice namíchá podle aktuálního stavu podle vzorníku, ale taky to asi nebude úplně to pravé. Ale myslím, že na nějaké opravy je to stejně fuk, když to člověk nebude zkoumat pod lupou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Ona pravda je asi nekde mezi - když si vezmeš barvu od Peugeotu, tak bude přesně stejná jako máš na autě - jenže ty barvy po nějaké dobe mění odstin, takže to nebude úplně stejné. A když to někdo bude míchat, tak to sice namíchá podle aktuálního stavu podle vzorníku, ale taky to asi nebude úplně to pravé. Ale myslím, že na nějaké opravy je to stejně fuk, když to člověk nebude zkoumat pod lupou... ;)

Souhlasim. Navíc to zamázneš tím štětečkem zamázneš a potom budeš rozlešťovat celej díl, takže to takovej rozdíl nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D já si vždycky na červenou metlu Luciferku kupovala tužku za 80 kaček z obyč autolakovny a je fakt, že vidět to je, pokud slídíš očima po laku jako úchyl, a ani ne tak kvůli odstínu, jako té mikroskopické nerovnosti....ale jáříkám, že lepší barvou zaplácnutej škrábanec než rozšklebenej neošetřenej škrábanec.........;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: VIP3R

Ona pravda je asi nekde mezi - když si vezmeš barvu od Peugeotu, tak bude přesně stejná jako máš na autě - jenže ty barvy po nějaké dobe mění odstin, takže to nebude úplně stejné. A když to někdo bude míchat, tak to sice namíchá podle aktuálního stavu podle vzorníku, ale taky to asi nebude úplně to pravé. Ale myslím, že na nějaké opravy je to stejně fuk, když to člověk nebude zkoumat pod lupou... ;)

Souhlasim. Navíc to zamázneš tím štětečkem zamázneš a potom budeš rozlešťovat celej díl, takže to takovej rozdíl nebude ;)

A existuje nějakej bližší návod na to rozleštění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1500 šmirgl pod vodu na odstranění nerovností vzniklých při tom zatírání škrábance (nikdy se netrefíš jen do něj), no a pak to vezmeš třeba Commandantem (je to prakticky leštící brusná pasta lepší než Tempo ;)) nebo podobným prostředkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

ale v lakovně ti odstín nikdy nenamíchají přesně... kdežto origo peugeot by to mělo sedět více... nikdy to ale nebude 100%

Dobrá lakovna to musí umět namíchat přesně - jinak to u mě není dobrá lakovna a příště jdu jinam ... ani nepotřebují číslo barvy ... (já nemám na autě origo peugeot lak, tak mi to namíchali podle víčka od nádrže - stříkaly se tím dveře, nárazník, zrcátka, maska a není poznat rozdíl) ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

1500 šmirgl pod vodu na odstranění nerovností vzniklých při tom zatírání škrábance (nikdy se netrefíš jen do něj), no a pak to vezmeš třeba Commandantem (je to prakticky leštící brusná pasta lepší než Tempo ;)) nebo podobným prostředkem...

Děkuji krasopisně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...