Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drobná, ale opravdu jen drobná změna


Recommended Posts

Kolik má to tvé mondeo najeto?Nebo je to funglovka?Doufám že nemá přes 100.000 km.Pokud ano,tak si chystej řádově tak 40.000kč.Za chvilku poznáš zač je toho loket.A dávej si dobrej pozor kde tankuješ.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Fordy obecně moc nemusím...a včera mě nějaká baba ve F. Fusion ťukla na křižovatce.... stojím si tak na vedlejší, koukám doleva, kdy tam budu moct vjet a najednou ŤUK....a paní o moje auto zastavila...ne nic velkýho, přejela jsem tedy křižovatku, za ní zastavila, aby se vešla i ona za mně a neblokovaly jsme silnici a ona místo aby zastavila a podívaly jsme se na to, tak hodila blinkr, objela mě a frrrrn..... jsem z toho byla tak konsternovaná, že ani nevím její číslo.... :(

kde to žijem, kde to žijem:bojim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendulko, mám na tebe prosbu: až uvidíš Ježka, jak jeho pracka nabírá směr buď na jednu megapolokouli mé zadnice, eventuelně na rozkošně plochou prdelku mé roztomilé 406, tak mu tu ruku rovnou usekni bo řekni nějakému našemu příznivci, ať tu špinavou práci udělá za nás.

Děkuji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...