Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drobná, ale opravdu jen drobná změna


Recommended Posts

Ahoj,

abych krapet předešel komentářům "cože to tady stojí za sráče" :mrk, a abych radši slyšel "Nazdar, ty stará vojno", chci Vás informovat, že na sraz přijedu něčím takovýmto:

mon.png

Jistě, že se nebudu pežotkům tlačit na plac, ale prosím o shovívavost, boban bude tiše stát bokem.

Zdar JežkovI.vočI

P.S. budiž 406tce novej majitel lehkej... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Vy toho naděláte kvůli jednomu autu:xvul

Tak nějak je jedno v čem prijede a jen tak pokud ma TDCI tak to má francouzský srdce... takže i tak patří do rodiny... skoro i když vzdáleně ale patří..... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je rozdíl řadit a řádit...

však jsem ti říkala, jak jsem tuhle na Hlávkově mostě řadila v koloně jedničku - neutrál - dvojku - neutrál - brzda - jednička - dvojka - neutrál - atd....a přitom jedla jahody a poslouchala řvoucí rádio a upravovala si culíky a mávala na kolemjedoucí, až to ti dva machři ve Ferárku přede mnou nevydrželi a skočili zpátky do pomalejšího pruhu a nechali mě předjet ;):D :D :D .... a tím vznikl pojem PSYCHICKÉ PŘEDJETÍ...

holt silnější nervy vyhrávají a nutno dodat, že jsem to udělala schválně, protože jeli jako kokoti a tůrovali to, ač jsme všichni jeli těch 15km/hod...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...