Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MOBIL SALON České Budějovice


mares

Recommended Posts

Dnes jsem si udělal chvilku a navštívil MOBIL SALON v ČB.

Vím, že není na takové úrovni jako jinde, ale i tak mi stačilo shlédnout to co v současné době trh s automobily nabízí.

Musím konstatovat, že jiný automobil konkurující P 307 Break v ceně, rozměrech a útulnosti jsem zde nenašel.

I když občas ten můj zlobí, tak ho miluju.:super

[upravil dne 14.4.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš pravdu.Jsem překvapený těmito vlastnostmi,ale na druhou stranu si výrobce kazí pověst dost zá:nevimsadnimi nedodělky....mám 307 s novou maskou a loupe se mi barva s nosníku za čelní mřížkou.A jak jsem tu četl tak nejsem jediný i na takových detailech si kazí výrobce svou pověst...:nevim:nevim:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Dnes jsem si udělal chvilku a navštívil MOBIL SALON v ČB.

Vím, že není na takové úrovni jako jinde, ale i tak mi stačilo shlédnout to co v současné době trh s automobily nabízí.

Musím konstatovat, že jiný automobil konkurující P 307 Break v ceně, rozměrech a útulnosti jsem zde nenašel.

I když občas ten můj zlobí, tak ho miluju.:super

[upravil dne 14.4.2007 mares]

Zatím je P 307 opravdu bezkonkurenční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Tak to máš pravdu.Jsem překvapený těmito vlastnostmi,ale na druhou stranu si výrobce kazí pověst dost zá:nevimsadnimi nedodělky....mám 307 s novou maskou a loupe se mi barva s nosníku za čelní mřížkou.A jak jsem tu četl tak nejsem jediný i na takových detailech si kazí výrobce svou pověst...:nevim:nevim:nevim:nevim

Ak mas este auto v zaruke odporucam navstivit servis, tam ti to v ramci zaruky po uznani garancie nastriekaju ochrannou vrstvou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...