Sign in to follow this  
Followers 0
Lukash605

kolečka

10 posts in this topic

mám dotázek,chci si po dlouhé době udělat radost.tak jsem se rozhodl koupit kolečka.v konfigurátoru jsem našel jedny které se mi celkem zamlouvají.tak se ptám jestli budu mít nějaké problémy když mají tyto rozměry 7x17 ET 40.jinak podle konfigurátoru by tam měly jít bez úprav.samozřejmě vím 17ctky nemám zapsané v TP:Dale to už je moje starost.dík

[upravil dne 14.4.07 Lukash605]

ETko ti neřeknu, spíš je problém vůbec sehnat 5*108 se středem 65mm.

Výrobci je moc nevyrábá a dovozci nedováží právě kvůli raritě toho rozměru.

Podobný kola mají Mondea a tuším některý Volva, ale ti mají jiný středy tak na to pozor.

Osobně bych hledal něco co leze víc ven než dovnitř ale ET40 si neumím představit.

no já mám teda kola 8Jx18 a mám na tom pneumatiky 245/45/18 a celkem v pohodě, jenom jsem musel malinko poupravit jeden podběh, jinak nic (Byl nějaký odtržený). No a se středem bych si nedělal starost, většinou je větší, než 65 mm, takže to hravě vyřeší středící kroužky.

ja mam z volva s 80.este pasuje z 607-cky a dalej nemam paru.tieto dve bez problemov.vsetko rovnake.su to 17 palcove a obute tam mam 225x45.na zadnych su 235.

Původně zaslal: jozefsv

ja mam z volva s 80.este pasuje z 607-cky a dalej nemam paru.tieto dve bez problemov.vsetko rovnake.su to 17 palcove a obute tam mam 225x45.na zadnych su 235.

To Volvo má aji stejnej střed? :o

zdravim , v utery jsem koupil 605 2,1 D r.v. 1999 a vejdou se tam 255/40 R17, ale o středu nemam paru jeste jsem je nesundal :-)

Původně zaslal: diamond_mi

zdravim , v utery jsem koupil 605 2,1 D r.v. 1999 a vejdou se tam 255/40 R17, ale o středu nemam paru jeste jsem je nesundal :-)

teda jestli se tam vejde takovej "salám" to budu čučet:o já mám 225/45 17 a myslím že to bohatě stačí.ale je to jen můj názor