Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klicek na vyjmuti CLARION radia PA3035


Dzs

Recommended Posts

Zdravim vsechny priznivce "lvi sily", mel bych prosbu, nemate nekdo po ruce klicky (takovy ty plechovy nesmysly) na vyjmuti radia Clarion pa3035 z P306? Byl bych vdecen za foto techto klicku a jejich rozmery. Moc diky vsem zucastnenym :)

Linux is like a TeePee, no windows, no Gates, Apache inside..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemel jsem po ruce platky na pilku na zelezo, ale pomohl jsem si operativne :D tim, ze jsem pouzil platky do skalpelu (takovy ty lamaci cepele a radio slo ven jak po masle, tedkon bojuju s tim ze asi predchozi majitel to zkousel sroubovakem, je ojety to dreveny oblozeni :nevim a asi to nejak po**** ponevadz, display funguje pouze kdyz tak cca v prostredku panelu radia silne zatlacim. To stejny tlacitka.

Jinak jsem to delal pro to, ze to raido bylo zakodovany. A nechtel jsem si nechat vystavnit baterku, tak jsem ho vyndal a ze ho doma dam na zdroj od PC, ma taky 12voltu. (CD ROM z PC mi jela ve favoritu jako radio :cool: ), nakonec jsem nezjistil ktery pin v konektoru radia je napeti. Tak jsem to nechal pres noc lezet a rano jsem ho cvicne zapnul, zmacknul na tri vteriny BND (ten cudlik s vlnovkou) a chtelo to po me kod, tak aspon uz poslocham hudbu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...