Sign in to follow this  
Followers 0
Dzs

Klicek na vyjmuti CLARION radia PA3035

4 posts in this topic

Zdravim vsechny priznivce "lvi sily", mel bych prosbu, nemate nekdo po ruce klicky (takovy ty plechovy nesmysly) na vyjmuti radia Clarion pa3035 z P306? Byl bych vdecen za foto techto klicku a jejich rozmery. Moc diky vsem zucastnenym :)

Linux is like a TeePee, no windows, no Gates, Apache inside..... :D

vem si dva jednostranné listy na pilku na železo, vlož do dvou otvorů na spodní hraně rádia a opatrne vytáhni za kazetovou mechaniku. Rychle a hlavně levně.

Tak nemel jsem po ruce platky na pilku na zelezo, ale pomohl jsem si operativne :D tim, ze jsem pouzil platky do skalpelu (takovy ty lamaci cepele a radio slo ven jak po masle, tedkon bojuju s tim ze asi predchozi majitel to zkousel sroubovakem, je ojety to dreveny oblozeni :nevim a asi to nejak po**** ponevadz, display funguje pouze kdyz tak cca v prostredku panelu radia silne zatlacim. To stejny tlacitka.

Jinak jsem to delal pro to, ze to raido bylo zakodovany. A nechtel jsem si nechat vystavnit baterku, tak jsem ho vyndal a ze ho doma dam na zdroj od PC, ma taky 12voltu. (CD ROM z PC mi jela ve favoritu jako radio :cool: ), nakonec jsem nezjistil ktery pin v konektoru radia je napeti. Tak jsem to nechal pres noc lezet a rano jsem ho cvicne zapnul, zmacknul na tri vteriny BND (ten cudlik s vlnovkou) a chtelo to po me kod, tak aspon uz poslocham hudbu :)