Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kecání o všem možném


Recommended Posts

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

Našla by se nějaká dobrá duše, která by měla místo v autě a byla by ochotná mě přibrat při cestě na sraz?:mad:

Ahoj,jelikož na sraz jedu v autě sám,tak pokud chceš tak můžeš jet se mnou... ;) ;) ;) Není problém.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

Našla by se nějaká dobrá duše, která by měla místo v autě a byla by ochotná mě přibrat při cestě na sraz?:mad:

Ahoj,jelikož na sraz jedu v autě sám,tak pokud chceš tak můžeš jet se mnou... ;) ;) ;) Není problém.... :D

Super, Díky mnohokrát

Potom se ještě prosím ozvi, kdy by se Ti to hodilo, já se přispůsobím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

Super, Díky mnohokrát

Potom se ještě prosím ozvi, kdy by se Ti to hodilo, já se přispůsobím :)

Vpohodě dám ti vědet přes U2U ale pojedu v pátek asi s nějakou menší kolonou co vždycky vyráží společně z Prahy... :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D Sakra Johne, víš přece, že mladý pěkný kluky beru vždycky já, kde mám teď někoho zchrastit? ;):D :D :D

Aháááááááááááááááá no tak to jsem nevěděl.... :D :D :D Já měl za to že ti bude společnost dělat třeba Vendulka.... :aut :aut :aut

REJP..... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2King of the Cheese: muzu Te vyzvednout na Strahove, mam to +- cestou ;) A spolecnost Ti bude delat Vendulka :mrk

2John: pocitam, ze v kolone bude Mi16, Mi16, Mi16, Mi16, a k tomu nejake podobne auta? :mrk

ja jeste nevim, v kolik pojedu, bud pozde vecer, nebo brzy odpoledne, rad bych se vyhnul zacpam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2King of the Cheese: muzu Te vyzvednout na Strahove, mam to +- cestou ;) A spolecnost Ti bude delat Vendulka :mrk

2John: pocitam, ze v kolone bude Mi16, Mi16, Mi16, Mi16, a k tomu nejake podobne auta? :mrk

ja jeste nevim, v kolik pojedu, bud pozde vecer, nebo brzy odpoledne, rad bych se vyhnul zacpam.

No jak koukám je tu zájemců hodně a s tím přesedáváním.. to není špatný nápad.. a kolona no nevím kolik nakonec pojede Mi16 ale vím jedno moje pojede na 100% pokud neumře do tý doby...

2Vvitty: jako společný odjezd co se týká mě tak se přizpůsobím většíně a taky nemám rád zácpy... takže tak no ... Ten společný odjezd bych pak pořešil později až se bude vědět kolik vůbec pojede aut z Prahy a okolí..... :aut :aut

2King_Of_The_Cheese : zaleží na tobě jak budeš chtít a s kým jet...jak jsem psal na začatku tak u mě je místa docela dost... :aut

2Netopka: mezi 4 očima??? a jak to uděláš... mám ti koupit cestou prázdnou basu od pití???? :D :D :D REJP :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...