Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Drift po česku


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: secouver

Neříkám, že mě to někdy neláká tu ručku v pěkný zatáčce zatáhnout, ale vždycky je mi toho auta líto, takže z toho nic neni :-))

Všímnul sis, jak zatáhnul rukáv u toho modrýho BX? To sem se málem počural ( BX má ručku na přední nápravě :aut:potlesk:D). Taky už sem párkrát ručku zatáh a to jenom,abych vyzkoušel jestli zase nezarezla:mrk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: secouver

Neříkám, že mě to někdy neláká tu ručku v pěkný zatáčce zatáhnout, ale vždycky je mi toho auta líto, takže z toho nic neni :-))

Všímnul sis, jak zatáhnul rukáv u toho modrýho BX? To sem se málem počural ( BX má ručku na přední nápravě :aut:potlesk:D). Taky už sem párkrát ručku zatáh a to jenom,abych vyzkoušel jestli zase nezarezla:mrk .

Když jsem viděl to BX tak jsem se málem po. smíchy. Já ho měl taky.:D:D:D

PS: Radši ani nechci vědět, jakou spotřebu pneumatik má to Volvo na jednu jízdu.:mrk

[upravil dne 14.4.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad čeští retardi: bohužel jich taky potkávám ěkolik týdně :( Vzít řidičak, dát mackovskej pohlavek a poslat do ústavu.

Hlavně se divím těm lidem co mají odvahu stát 10m o těch blbců.

Ad Volvo: bomba kára, ale kdo zná sérii Getaway in Stockholm tak není překvapenej, ti seveřani sou blázni.

Taková třešnička byla např. Lotus Omega 3.6 biturbo (je tak i v základu) předělaná na 800bhp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som sa aj chcel smiat aj nechcel...s takychto veci mam vzdy velmi zmiesane pocity...dokonca este aj dnes niesom schopny pozerat rozpravku AJeTo!...pri pohlade na nu a na toto videjo som mal takmer totozne pocity :D:papa:aut

No to Volvo bol narez...:roker

[upravil dne 14/4/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

czech retards: no comment...:D

volvo: masakr, ale zivit ani obouvat bych to nechtel..:bojim

Plně souhlasim, to Volvo je bomba nářez.

Rád bych si něco podobnýho zkusil zakočírovat, ale ne takhle brutálně, páč bych tu káru asi brzy zrušil :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...