Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OT: BMW E36


Pata

Recommended Posts

Mohl by nekdo poskytnout info k BMW E36 (compact)?

Potrebuju vedet, kde ma jednotku airbagu a taky nekoho sikovneho, kdo ho napichne na PC - nebo jeste lip - co k tomu budu potrebovat :D:myslim. Kontakty i pytlum i dopinacum jsou ok :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Diky moc :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to je stejné jako u jiných E36, tak se podívej za kastlík spolujezdce (jednotka kontroly chyb) nebo pod zadní sedačku (pokud má compact 2 pytle), záleží, jaký máš modelový rok (výroba do, nebo od 9/93). Každopádně jistý si nejsem, protože mám Bentley manuál, na kterém o Compactu není ani slovo a přece jenom je v něm ještě hezký kus E30.

[upravil dne 14.4.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pata: Ja bych rekl, ze je to v tomhle ohledu u všech aut stejný. Čím víc tam toho je, tím víc se toho může pokazit a BMW ani Peugeot nijak z řady nevybočují. Pokud do toho nemusí sahat, je to jen dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No baworisti se mu smejou, protoze to ma cumak ze sedana, zadek nejakej divne useklej a vicko nadrze na divnym miste, nicmene do mesta je to asi tak nejpraktictejsi trojka... Pripada mi, ze dnesni jednicka je jeho nastupce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem mechanik :D Je sem zastánce šestiválcových BMW, především 3l benzín ale i 2l benzín.

Problém u těch malých 4 válců je že spotřeba není rozdílná od 2l R6, ušetří se jen na pov. ruč.

Ale to okrajově, sloužit to bude i tak :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Fusion: tak R6 muzu i ja, sveho casu jsem soferoval E34 s 2.5 24V tu cca 180k verzi :mrk:mrk:mrk

ta umela protahnout krcni svaly i v 5 lidech :D

jojo, to byly casy, pul roku papiry a ucil jsem zadek plavat na vode :D

To asi byl Vanos že? Nádherná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Fusion: tak R6 muzu i ja, sveho casu jsem soferoval E34 s 2.5 24V tu cca 180k verzi :mrk:mrk:mrk

ta umela protahnout krcni svaly i v 5 lidech :D

jojo, to byly casy, pul roku papiry a ucil jsem zadek plavat na vode :D

shodou okolnosti tohle bylo prvni auto, ktere jsem ridil, kdyz jsem si udelal ridicak:D

a poznamenalo me to tak, ze jsem si pak nemohl koupit maly facko nebo kadeta apod. ale aspon tu audinku:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...