Sign in to follow this  
Followers 0
Georginek

Jaky brzdovy desticky???

8 posts in this topic

Zdravim jakou znacku mam koupit na svyho peugeota 306 td z 95?? Mel jsem tam Ferodo najel sem na ne 60tis, ale koukal jsem ze je vic znacek ty Feroda se mi zdaji moc drahy... Mate nekdo zkusenosti treba se Starline nebo nejaky jiny??????:roker

Řešilo se to tu několikrát například se podívej tady a nebo si klikni na Hledej a zadej tam brzdové destičky.

Asi takhle levné maso psi žerou a u brzd to platí 2x. starline je dobrá cena ale sou to shity největšího kalibru.Ještě tejden co otevřeš krabičku tak se na tebe valí rýže :o)) Doporučuji LUCAS a Brembo dražší standard. jinak zimmermany ;) Věř mi destiček a kotoučů prodám dost na to abych to mohl už porovnat:roker

No ICER moc neznám ale tak podobný shitek jako LPR. Ate dobrá cena solidní ale prej sou dost tvrdý a sjížděj kotouče rychleji.Co se týče FEBI tak mezi těmi levnými deskami jednoznačný král nedělaj pouzebrzdyale spoustu dalších věcí a obecně platí za solidní firmu. Ještě u te koupě těch desek si zjisti jak jsou na tom kotouče zda-li nejsou zvlněné bo ti to bude nerovnoměrně hoblovat desky a účinek taky nebude 100%. Zkrátka ideal je kotouče+desky ale ta cena je taky potom někde jinde.:cool:

Ted jsem zjistil ze original do peugeotu jsou Bendix a ne Feroda, kazdopadne Bendix vychazeji levnejs.......a u Vasendy vymena za kilo tak si to tam asi necham prehodit.....

Teď jsem kupoval deatička ATE a kotouče ATE PowerDisc na 406ku jsou perfektní ale když jesm rozbalil krabičku s destičkama tak na nich bylo napsáno stejně Galfer což není zrovna nejhorší značka. Taky jsem zkoušel ty ICER v době kdy bylo peněz pomálu, ale ty jsou tzak na rok a hodí se na starý kotouče, když je nechceš měnit jinak, ale brzdily pěkně, ale jak říkal nahoře ATE, BREMBO, ZIMMERMANN a GALFER :super

Galfer dodava peugeotu do prvovyroby ( aspon podle originalniho katalogu ND )

Bendix desticky po roce a 3/4 dopadly na moji 406 1,8 16V (cca 25 000km ) takhle a to na nich zbyva jeste 8mm brzdiciho materialu a nebrzdim nijak agresivne

Momentalne jsem osadil disky i desticky Ferodo, tak jsem zvedav, cena v autokelly na klubovou cenu 3000