Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na filmové fandy - hlavně na Ty, kteří umí brouzdat a stahovat filmy z netu


Medvěd

Recommended Posts

Mám veliký problém

Tento týden jsem se vrátil z Rumunska (Banátu), kam jezdím už pěknou řádku let,

a dozvěděl jsem se, že se v mé oblíbené vesničce natáčel loni film v hlavní roli s Pavlem Liškou a jeho manželkou.

Toto dílko má název Ábelov čierny pes a kromě výše jmenovaných v něm hraje i spousta obyvatel této vesnice včetně rodiny, v které pravidelně přespávám.

Film je dlouhý cca 30 minut, natáčela ho nějaká slovenská režisérka a já marně pátrám, kde ho zakoupit (nebo aspoň vypálit!!!!)

Vyřeší mi to někdo?

Nenašel jsem ho ani na stránce Pavla Lišky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Prej VYPÁLIT! :o :o Mevěde Mevěde, a co Tvá legendární posedlost ohledně úzkostlivého dodržování autorských práv? :D:D:

[upravil dne 13/4/07 Garfield]

Ono je ale nutné přihlédnout k tomu, zda je něco možné sehnat legálně a pokud ne, tak se holt musí přistoupit k nelegálním záležitostem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Garfield

Prej VYPÁLIT! :o :o Mevěde Mevěde, a co Tvá legendární posedlost ohledně úzkostlivého dodržování autorských práv? :D:D:

[upravil dne 13/4/07 Garfield]

Ono je ale nutné přihlédnout k tomu, zda je něco možné sehnat legálně a pokud ne, tak se holt musí přistoupit k nelegálním záležitostem.

SPRÁVNĚ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Film je dlouhý cca 30 minut, natáčela ho nějaká slovenská režisérka a já marně pátrám, kde ho zakoupit (nebo aspoň vypálit!!!!)

[upravil dne 13/4/2007 Medvěd]

Mariana Čengel-Solčanská, nar. 1978 v Nitře. Článek o filmu tady

http://hnonline.sk/?&p=k12600_detail&article%5Bid%5D=19918310&article%5Bchain_id%5D=10028730

a taky tady

http://jaromirnovak.blog.sme.sk/c/71970/O-Abelovi-ktory-nemal-cierneho-psa.html

Já kdybych ten film chtěl, kontaktoval bych obchodní oddělení Slovenského filmového ústavu a zeptal se, jestli mají na prodej DVD

obchodne@sfu.sk

[upravil dne 13/4/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto z celého srdce děkuju neznámému snaživci, který zařídil toto

Ahoj,

ten film som natocila ja, posli adresu, mozem ti ho poslat. Napalim ti ho :-)mariana cengel solcanska

Další vývoj:

Dobrý večer

opravdu velice rád bych tento film viděl, do Banátu, potažmo sv. Heleny jezdím víceméně pravidelně už 7 let, nyní o velikonocích jsem se těsně před odjezdem doslechl, že tento film už někteří z místních viděli - bohužel já už jsem to nestihl.

Pokud by tedy byla možnost, abyse film ke mě nějakým způsobem mohl dostat, velice bych to uvítal.

Předem tedy děkuji a jsem rád, že ses ozvala

Moje adresa je:

Miroslav Svoboda

Čechova 5

Praha 7

170 00

tel +420608161902

Samozřejmě to nechci zadarmo!!!!

No a finále:

Ahoj,

film je na ceste. Je to darcek. Pekny den.

mariana

Je vidět, že dobří lidé ještě žijí a mě nezbývá než se zhluboka sklonit před pátracími schopnostmi členů tohoto fóra

[upravil dne 20/4/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Dnes mi film dorazil na origo DVD, budu muset vyrazit na návštěvu k někomu, kdo má na toto medium přehrávač - už teď se těším!!!

Blahopřeju!

Jak to tak čtu, dostávám chuť! Nechceš se stavit? (přehrávač mám):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Dnes mi film dorazil na origo DVD, budu muset vyrazit na návštěvu k někomu, kdo má na toto medium přehrávač - už teď se těším!!!

Myslím že to přehraješ v počítači. Jinak stavit se můžeš taky až pojedeš od Kurta;):D

[upravil dne 23/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucka, přijeďte na Křivoklát, dnes psali ve Světě motorů, že prej tam pežotí klub má o weekendu sraz (nějaká Višňová, či co). Já se tam určitě pojedu podívat (vždyť víte, že sám mám piškota - zvu i Vás, protože vím, že i Vy vlastníte lvy s koly) a možná se s nějakým pežotistou dohodnu a DVD si prohlídnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...