Medvěd

Dotaz na filmové fandy - hlavně na Ty, kteří umí brouzdat a stahovat filmy z netu

25 posts in this topic

Mám veliký problém

Tento týden jsem se vrátil z Rumunska (Banátu), kam jezdím už pěknou řádku let,

a dozvěděl jsem se, že se v mé oblíbené vesničce natáčel loni film v hlavní roli s Pavlem Liškou a jeho manželkou.

Toto dílko má název Ábelov čierny pes a kromě výše jmenovaných v něm hraje i spousta obyvatel této vesnice včetně rodiny, v které pravidelně přespávám.

Film je dlouhý cca 30 minut, natáčela ho nějaká slovenská režisérka a já marně pátrám, kde ho zakoupit (nebo aspoň vypálit!!!!)

Vyřeší mi to někdo?

Nenašel jsem ho ani na stránce Pavla Lišky

Prej VYPÁLIT! :o :o Mevěde Mevěde, a co Tvá legendární posedlost ohledně úzkostlivého dodržování autorských práv? :D:D:

[upravil dne 13/4/07 Garfield]

No když to vydržíš přes víkend, tak hned v pondělí ti dám vědět, jestli jsem ho sehnal a nebo ne a pak by jsme se eventuelně dohodly co a jak:papa

Původně zaslal: Garfield

Prej VYPÁLIT! :o :o Mevěde Mevěde, a co Tvá legendární posedlost ohledně úzkostlivého dodržování autorských práv? :D:D:

Ono je ale nutné přihlédnout k tomu, zda je něco možné sehnat legálně a pokud ne, tak se holt musí přistoupit k nelegálním záležitostem.

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Garfield

Ono je ale nutné přihlédnout k tomu, zda je něco možné sehnat legálně a pokud ne, tak se holt musí přistoupit k nelegálním záležitostem.

SPRÁVNĚ!

Film je dlouhý cca 30 minut, natáčela ho nějaká slovenská režisérka a já marně pátrám, kde ho zakoupit (nebo aspoň vypálit!!!!)

[upravil dne 13/4/2007 Medvěd]

Původně zaslal: Medvěd

[upravil dne 13/4/2007 Medvěd]

Mariana Čengel-Solčanská, nar. 1978 v Nitře. Článek o filmu tady

http://hnonline.sk/?&p=k12600_detail&article%5Bid%5D=19918310&article%5Bchain_id%5D=10028730

a taky tady

http://jaromirnovak.blog.sme.sk/c/71970/O-Abelovi-ktory-nemal-cierneho-psa.html

Já kdybych ten film chtěl, kontaktoval bych obchodní oddělení Slovenského filmového ústavu a zeptal se, jestli mají na prodej DVD

obchodne@sfu.sk

Taky se po tom podivam.. Hned jak dojdu z prace domu, tak roztocim dotazy na informacni dalnici :super

Tímto z celého srdce děkuju neznámému snaživci, který zařídil toto

Ahoj,

ten film som natocila ja, posli adresu, mozem ti ho poslat. Napalim ti ho :-)mariana cengel solcanska

Další vývoj:

Dobrý večer

opravdu velice rád bych tento film viděl, do Banátu, potažmo sv. Heleny jezdím víceméně pravidelně už 7 let, nyní o velikonocích jsem se těsně před odjezdem doslechl, že tento film už někteří z místních viděli - bohužel já už jsem to nestihl.

Pokud by tedy byla možnost, abyse film ke mě nějakým způsobem mohl dostat, velice bych to uvítal.

Předem tedy děkuji a jsem rád, že ses ozvala

Moje adresa je:

Miroslav Svoboda

Čechova 5

Praha 7

170 00

tel +420608161902

Samozřejmě to nechci zadarmo!!!!

No a finále:

Ahoj,

film je na ceste. Je to darcek. Pekny den.

mariana

Je vidět, že dobří lidé ještě žijí a mě nezbývá než se zhluboka sklonit před pátracími schopnostmi členů tohoto fóra

[upravil dne 20/4/2007 Medvěd]

Dnes mi film dorazil na origo DVD, budu muset vyrazit na návštěvu k někomu, kdo má na toto medium přehrávač - už teď se těším!!!

Dnes mi film dorazil na origo DVD, budu muset vyrazit na návštěvu k někomu, kdo má na toto medium přehrávač - už teď se těším!!!

Blahopřeju!

Jak to tak čtu, dostávám chuť! Nechceš se stavit? (přehrávač mám):D

Myslím že to přehraješ v počítači. Jinak stavit se můžeš taky až pojedeš od Kurta;):D

[upravil dne 23/4/07 Radek Hurvajz]

Klucka, přijeďte na Křivoklát, dnes psali ve Světě motorů, že prej tam pežotí klub má o weekendu sraz (nějaká Višňová, či co). Já se tam určitě pojedu podívat (vždyť víte, že sám mám piškota - zvu i Vás, protože vím, že i Vy vlastníte lvy s koly) a možná se s nějakým pežotistou dohodnu a DVD si prohlídnem.

Původně zaslal: Peta

U nás to lze překopírovat i na VHS :D

Koukám, Medvěd bude dělat putovní DVD kino:D:D:D

[upravil dne 23/4/07 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: aka

a listky se zamlouvaj uz ted?:myslim

Ty jsi zmenila plany a prijedes? Tak to mas u me 2 volnasky... :D