Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky + anténa


cortis

Recommended Posts

Všem dobrý večer, hledal jsem tu na fóru nějaké mnou hledané náměty leč se mi toho moc najít nepodařilo..:-( Proto se snad nebudete zlobit na mé dvě otázky. První, že se mi trochu viklají tak nějak sedadle u 106, při akceleraci v té u řidiče nějak trochu vždy loupne...Dá se to nějak odstranit??Jestli nějaký problém v těch lyžinách sedačky?A další, to vím, že se tu řešilo trochu nedávno a je to anténa..Nějaký d..il mi urval prut orig. antény. Je to vzaté i se závitem a trochu to pochroumal celé...Dá se anténa vyměnit i s paticí a co je třeba demontovat? Přemýšlím o felďácké anténě, případně jakou byste mi doporučili. Mám tam orig. rádio Peugeot s kazeťákem. Pokud by byla kvalitní anténa tak by asi hrálo rádio super, takto už předtím byla malinko nemocná a zlobilo to...Předem díky moc za pomoc a snahu:mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to tá sedačka robila tiež; prestalo to keď som podoťahoval všetky šrouby ktoré tam boli. Neviem koľko máš dverí, ja mám 3d (sedačky sú sklopné).

Anténu som robil nedávno z dôvodu zatekania: musíš demontovať ten stropný panel s osvetlením, uchytenie antény je presne nad ním. Neviem či by pasovala anténa z iného auta, ale všetko sa dá, len treba chcet... :papa

[upravil dne 13.4.2007 tomingo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky tomingo, už jsem na to koukal, zkusím to poutahovat...Zapoměl jsem napsat, je to 3-dv. rv. 96 starší model...A nevíte někdo jak dostat ven orig. kazertové rádio Peugeot?Nedávno to tu taky bylo,ale nějak se k tomu nikdo nedostal...:-)Povytáhnout to vůbec nejde...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...