Sign in to follow this  
Followers 0
r.o.g.i

odtrhnuty kabel z repro

10 posts in this topic

zdravicko,odtrhol sa mi kabel z membrany stredobasu sinus live je mi luto ho vyhodit,neviete ako ho prilepit naspat aby fungoval?

Pokud se uz jednou vytrhl znova drzet nebude:(No jo nekteri vyrobci to delaji kratke a pak pri plnem vykonu se utrepe.....Zlata Tesla neboli TVM:DJedine sehnat delsi dratek a natahnout ho znova ale je to prace na ho.....:(

Původně zaslal: Zipík

Pokud se uz jednou vytrhl znova drzet nebude:(No jo nekteri vyrobci to delaji kratke a pak pri plnem vykonu se utrepe.....Zlata Tesla neboli TVM:DJedine sehnat delsi dratek a natahnout ho znova ale je to prace na ho.....:(

a cim ho prilepim?

Pokud je utrzeny tak nicim jedine vymenit za druhy.Jinak je tam tenky dratek od civky a na ten je to pres membranu napojene a zalite barvou nebo necim podobnym.Nevim jestli maji neco specialniho...Je to schovane uprostred repro pod papirovym cepcem;)Jinak diru v membrane jsem uz nekolikrat opravoval papirovym ubrouskem a herkulesem a drzi jak svina:D

kde se ti uklepal, u konektoru na kosi nebo az u membrany? Zpravit jde oboji ale jedno jde lehce a druhe podstatne hure

Původně zaslal: Escaper

kde se ti uklepal, u konektoru na kosi nebo az u membrany? Zpravit jde oboji ale jedno jde lehce a druhe podstatne hure

Mas pravdu na to jsem se ho zapomel zeptat:DAle vetsinou je to u membrany.....Jinak pokud je to u konektoru nebo pajecich plosek tak staci nadstavit a znova pripajet.V druhem pripade je lepsi nez se stim drbat vymenit dratek protoze ikdyz to opravis tak mas velkou pravdepodobnost,ze se to uklepe znova a ten cas nad tim straveny za to opravdu nestoji:nevim

Ja jsem opravoval uz nejakej ten reprak a zatim se mi nestalo ze by se to znovu uklepalo

Ja spravoval 3 a stacilo mi to hold nemam takovou zkusenost jako ty:DNevim jestli drzi do ted ale ja menil vzdy znovu cely dratek:)