Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Upgrade WinXP Pro na Vista


Fusion

Recommended Posts

Zajímalo by mě jestli jste někdo absolvoval proces upgradu na https://upgradeweb.moduslink.com

Začátkem roku sem si koupil IBM Thinkpad s XPPro a teď sem se dozvěděl, že MSoft nabízí možnost "zdarma" upgradovat na Vista. Zkoušel sem ten jejich formulář ale je to složitej proces jak prase, kterej navíc vyžaduje zasílání peněz do zahraničí a čekání na to DVD asi měsíc. Proto mě zajímá jestli se to někomu už povedlo nebo jestli je možnost o to požádat přímo na nějaké pobočce Microsoftu v ČR a ušetřit si nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si hlavně myslím, že si to už prošvihl.. POdmínka byla registrace na MS webových stránkách do 15.3. Formulář se po té posílá poštou do Holandska, jestli se nepletu, ale celkové náklady (ty už byly vidět na té webové registraci) se nakonec dostaly téměř na OEM verzi Vist.. Žádných 25 Euro jak uváděli.. Dokonce jako poštovné Praha - zákazník v ČR ti naúčtují 20 Euro.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom strašnej bordel, na úvodní stránce sem taky četl do 31.3. pak dál to psalo do 31.5., tak sem to zkusil už sem aji faxoval do NL, tak uvidíme :)

Vůbec nechápu kdo mě má to DVD posílat, jestli MS nebo Lenovo, protože každopáddně to má potiska Lenovo. Mě to vypočítalo 17€.

456086444_defdd45d57.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...