Sign in to follow this  
Followers 0
Luig

Ventilátor fouká pouze na max

11 posts in this topic

Zdravím, dneska mi přestal foukat ventilátor na 1 a 2, netočí se vůbec. Na trojku fouká v pohodě. Jde o 106 II. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky moc

jo to mě napadlo ale nevim jak se k tomu dostat, zespoda z popelníku je to zakrytovaný a zepředu taky nevim jak do toho

nevim jak to ma 106-ka ale mel by jit sundat ten plast co je kolem cudliku na ovladani toho vetraku... :myslim

Původně zaslal: mirec.dk.406

vypínač je v keli, vymeniť

V auto-keli ;)

na kolik přijde?

no ja bych to typnul na predradnej odpor. Uz sem ho menil na fabii a na 406ce.

Nazdar všichni,chtěl bych se zeptat jestli už teda někdo rozdělal ten středovej panel na 106ce.Jde mi jen o upřesnění jestli jsou tam opravdu jen 2 šroubky pod tim kulatym přepínačem foukání který držej ten plast.Zkoušel sem vyndat ten přepínač ale ani se nehnul a nechtěl sem ho utrhnout.:myslim

Původně zaslal: killer

Nazdar všichni,chtěl bych se zeptat jestli už teda někdo rozdělal ten středovej panel na 106ce.Jde mi jen o upřesnění jestli jsou tam opravdu jen 2 šroubky pod tim kulatym přepínačem foukání který držej ten plast.Zkoušel sem vyndat ten přepínač ale ani se nehnul a nechtěl sem ho utrhnout.:myslim

ahoj, já do toho ještě nelez protože se přepínač přes noc opravil sám a už zase funguje jak má. Od tý doby bez problému.:papa

Původně zaslal: Luig

Zdravím, dneska mi přestal foukat ventilátor na 1 a 2, netočí se vůbec. Na trojku fouká v pohodě. Jde o 106 II. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky moc

Hele nevím jestli ti to pomůže, ale mě se stalo u 205ky že foukal pořád na plnej a nešel regulovat ani vypnout. Dole pod přístrojovkou byla taková černá krabička asi regulace tu mi poradil známej ať vyměnim a od tý doby to šlape. tak třeba je to podobný