Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mračítka a maska na nejnovější model 406


chuck11

Recommended Posts

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: chuck11

Nevím jako proč:myslim

Protože světla s mračítkama svítí úplně jinak než světla bez nich.

dovolim si reagovat, nesviti tak uplne jinak. U svetel je dulezity sklon, kterym jdou smerem k silnici, mracitka v tomto pripade max. omezi tento sklon na strmejsi a tim padem nehrozi ohrozeni vozidla jedouciho v protismeru presprilis zvedlymi svetly. Takto jsem argumentoval jak na technicke, tak u policajtu. Pro technickou i poldy je proste dulezity sklon a ne nic jinyho. maximalne omezite ale malilililinko svou viditelnost. Ale neni az tak dulezity videt, ale byt viden. Tak to jen tak pro upresneni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Procházel sem různé tuning stránky a narazil jsem na mračítka a masku na nejnovější model 406,kdysi to tu někdo zháněl :papa snad ještě zhání:myslim

http://www.mk-racing.cz/main-auto2.php?location=detaily/neodesign-peugeot_406.htm

:super

Tyjo, to by mě nejdřív museli zastřelit, abych si na svýho piškota něco takovýho dal :bojim:bojim:bojim

:D:D:D

post-0-14109595524216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Mila_S: týýý jo, ses ani nepochlubil, že máš novýho Lva!

oooo, jak je pěkný.....

Jj děvče, byl jsem s ním dokonce na Džbáně a stál jsem asi 5 aut od tebe :super:super:super, jenže ty jsi měla oči jen pro Ferryho (aby tam dal tu anténu) :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Net: ... ále jo ... někde tu řešili kola a Mila_S už tam fotku dával, že jo...??:mrk:mrk

Máš pravdu neonku, ty kluku všímavej :super, akorát že už nevím, kam jsem tu fotku dával, asi někam do ňáký sekce bazaru ...

Možná jak se snažím neúspěšně prodat zánovní pneu, či co :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Procházel sem různé tuning stránky a narazil jsem na mračítka a masku na nejnovější model 406,kdysi to tu někdo zháněl :papa snad ještě zhání:myslim

http://www.mk-racing.cz/main-auto2.php?location=detaily/neodesign-peugeot_406.htm

:super

Shani stale. To jsem byl já. Zjistim cenu a uvidime :-) ale uz ted mnohe diky. Pak se predvedu. Bye :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...