Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co posloucháte za jízdy?


secouver

Recommended Posts

Původně zaslal: Api

Původně zaslal: secouver

Co posloucháte při jízdě? :-) Rádio? (jaké?), nebo snad CD? (jaký žánr?), nebo motor? (jaký?) :D

[upravil dne 11.4.2007 secouver]

Já při jízdě poslouchám Navigaci,rádio, prcka,manželku :D :D :D

A potom je mi jedno jaký žánr v radiu hrají :D

:D:D:D:D:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy motor, někdy radio, ale většinou, Nightwish, Xandria, Within Temtation, někdy zase otočím na Motörhead, AC/DC, Judas priest, Iron Maiden, Manowar, občas Kabátek, Katapult, Aleše Brichtu, a když mě to chytne tak klidně i Scooter:D:D Prostě na co mám zrovna náladu;)

Dá se říct že všechno, teda kromě zmíněných Evy a Vaška:D:D:D

[upravil dne 11/4/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána do cca 11 hodin Frekvenci 1, pak nastupuje Jitka Asterová a její sexistický kecy, což mou pravou ruku donutilo přeladit, takže od 11 dokud nedorazím domů mám v uších IMPULS. Pokud nesnesu ani jedno, nastupují CD s vybranými humornými kousky (Ostravák 1 i 2, Pan Kaplan má stále třídu rád, Hrdý Budžes, Cimrman, Šimek + Grossmann apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poslouchám tak z 95% Impuls, když hrají šíleně, tak ladím F1 a když to ani tam nejde, mám v autě kazetu s písničkama snad 10let starýma :D :D . A Vaška a Evu taky občas poslouchám, neb můj brácha je Vašek a jeho přítelkyně Eva :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak taky vyhrávam podle nálady...

většinou DJ Tiesta, Paul van Dyka, David Guetta, Armin van Buurena, Scootery, Brooklin Bounce, Darude, Faithlesse, Mark Oh, Mauro Picotto, Nightwishe, Apocalypticu, všelijaký mixy, ale taky třeba Rammsteiny, Offspringy, Landu, System of a Down, Metallicu, Marilyn Mansona... prostě všechno krom dechovky. na tu jsem alergickej.:)

jo a rádio mi nefunguje, bo nemam anténu, ale pouze elegantní záslepku :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...