Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samolepky pininfarina


secouver

Recommended Posts

Ahoj, nevíte kde se dají sehnat samolepky pininfarina? Našel jsem jen tohle http://www.autosamolepky.cz/index.php?akce=detail&produkt=autosamolepky&druh=Tuning&model=Pininfarina&code=200589&zobrazit=10&seradit=code&vyrobce= ale nechce se mi to objednávat přes net. Navíc moc nechápu výběr té barvy. Jestli tím myslí barvu pozadí, nebo barvu textu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

Ahoj, nevíte kde se dají sehnat samolepky pininfarina? Našel jsem jen tohle http://www.autosamolepky.cz/index.php?akce=detail&produkt=autosamolepky&druh=Tuning&model=Pininfarina&code=200589&zobrazit=10&seradit=code&vyrobce= ale nechce se mi to objednávat přes net. Navíc moc nechápu výběr té barvy. Jestli tím myslí barvu pozadí, nebo barvu textu

Určitě je to barva textu, pozadí to nemá žádný, bud je to řezaný, nebo na pruhledný folii, vysledek je jen písmo na karoserii nebo na skle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: secouver

a Ty ho tam máš? že bych ho třeba odloupnul :D:D

takové to cestovní logo.. kua mě ho někdo odloupnul, tak ho taky odloupnu. A za tejden se k tobě vrátí to tvoje.

Teď jsi mě pobavil :-)) Já to bohužel ještě nepraktikoval, takže nemůžu posoudit zda se opravdu věci vrací, ale jednou jsem měl vážně chuť někomu odšroubovat anténu :grr ...nakonec mi svědomí nedalo a jel jsem jí koupit :super

[upravil dne 11.4.2007 secouver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Jo s anténama to tak je že si je lidi nedobrovolně půjčujou, taková tichá dohoda :)

Já si ale bohužel elektrickou půjčit nemůžu.

Kluci, máte špatný model já u lvíčka o antenu nemám strach, nejde sundat ani kleštěma, takže myju ručně. :D:aut

Jenom nevím jestli to je zrovna výhoda :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Jo s anténama to tak je že si je lidi nedobrovolně půjčujou, taková tichá dohoda :)

Já si ale bohužel elektrickou půjčit nemůžu.

Copak anténa, ale půjčujou se zadní stěrače na 306 a to je cca 850korun a zkus na vrakáči sehnat nerozbitej co stírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...