Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záruční podmínky na peugeot 307 - varování !


omegaalfa

Recommended Posts

no já to začnu dneska řešit přímo s peugeotem CR a dám vedet jak jsem dopadl, protože s temi servisy to nemá cenu, mají s tím jen problém a nemají z toho peníze.....tak se snaží clovek odpálkovat, ale jak jsem tu již psal kdybych chtel reklamovat gumy nebo brzdový desticky nebo nemel tu servisní knizku tak nereknu, ale takhle.....

....poruchovy auta jsou vsechny skoro stejne, pak zalezi na tech ostatnich sluzbach kdyz pak v audi servisu zakaznikovy v zaruce neco vymeni a nedelaji kolem toho divadlo tak pak rekne ze to je beproblemovy auto, a naopak u peugeotu to spis nahrava tomu delat autum spatnou povest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tohle mi prislo z Peugeotu na muj dotaz ohledne zaruky. Mam tez 307 od Hesti... Z mailu je jasne, ze by zaruka mela normalne fungovat... Ale jak se zda tak praxe je nekde jinde, jen se clovek nesmi nechat odbyt nejakym lojzou co je linej jak veprik.

Vážený pane ,

jsme potěšeni Vaším zájmem o vozy značky Peugeot. Zasíláme Vám odpověď na Váš dotaz ze dne 13. dubna 2007 zadaný do formuláře na internetových stránkách www.peugeot.cz.

Obecně platí, že u vozidel Peugeot je záruka na nové i ojeté vozy platná i pro další majitele až do jejího vypršení s výhradou, že podmínky platnosti záruky byly plněny každým z majitelů vozidla. V České republice platí stejné záruční podmínky jako v EU, podmínkou uplatnění záruky je vyplněná servisní knížka.

Automobilka Peugeot poskytuje záruku na vozidla Peugeot kryjící všechny konstrukční vady nebo vady výrobního materiálu po dobu 2 let, bez omezení počtu ujetých kilometrů. Záruční lhůta počíná běžet dnem předání vozidla, který je vyznačen v Sešitě údržby.

Navíc ke smluvní záruce poskytuje automobilka Peugeot záruku na vozidla Peugeot kryjící všechny závady původního laku karoserie po dobu:

- 3 let v případě všech osobních vozidel,

- po dobu trvání Smluvní záruky v případě všech užitkových vozidel.

Dále poskytuje výrobce také poskytuje na vozidla Peugeot záruku kryjící perforace způsobené korozí z vnitřní strany na vnější stranu karoserie po dobu:

- 12 let v případě všech osobních vozidel

- 6 let v případě všech užitkových vozidel.

Podrobnosti o podmínkách záruky naleznete v Sešitě údržby Vašeho vozu nebo se s důvěrou obraťte na libovolný autorizovaný servis sítě Peugeot. Seznam koncesionářů a obchodních zástupců sítě Peugeot v České republice zasíláme v příloze.

S pozdravem

......

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Žádná mezinárodní záruka neexistuje, existuje zkrátka jen ZÁRUKA a ta je platná po celé Evropě, bez ohledu na to, co ti tvrdí nějakej Jarda v servisu v Horních Kotěhůrkách. Ona celoevropská platnost vyplývá:

1. z prodejní politiky Peugeotu

2. ale hlavně ze zákona, lépe řečeno z legislativy EU

Takže nějakej technik o tom rozhodně nerozhoduje. Záruku tvrdě uplatňujte, pokud na ni máte právo, a v případě potřeby změňte servis, třeba si i zajeďte k sousedům. Peugeot vydává přímo k autu takovou záruční kartičku (vypadá jak platební karta), kde je vyznačena časová i územní platnost záruky.

Nepiš o čem nevíš!

Mezinárodní prodloužená záruka existuje a platí se za ní při koupi auta stejně jako za jakoukoli příplatkovou výbavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: petr307

to omegaalfa: dorazila ti soukr zprava??

dorazila (zatim jsem to nepouzil), díky moc - zatim o tom jedname s hesti a od nich je pristup velice vstricny a snazej se to resit jak mohou

tak to je super, me taky Hesti pomohla dosti s "jistym" problemem... hodne stesti! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

reklamaci neuznali, chybela vyzelina v kloubu leve poloosy - doplnení stalo 3700 kč - vysvětlení bylo "vzdyt to delají jen lidi, tak co byste chtel za zazraky"( zaplatilo to Hesti), vyfuk neuznali taky a Hesti to proplatit nechce, tak jsem se na nej vykaslal - je to vizitka vyrobce ze auto kouri jinde nez by melo..... a servisní knižka pokud auto není koupené v ČR je bezcená:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také si myslím...měl jsem problém v zahraničí s autem a volal sem na asistenci Peugeotu do Prahy a tam mi řekli,že mi to opraví po celé Evropě ,pokud mám servisní knížku sebou...tak proč by to mělo platit v zahraničí a u nás ne:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

vazelina chybela jako uz z vyroby??? jak se to projevilo? s tpou servisniknizkou je to divny, nechapu jak je to vubec mozny!!!!!!!:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

projevilo se to při jízde ( jakakoliv rychlost) a součane otocení volantem doprava --- pak zachrupalo 2 krát v přední nápravě, jinak vysvetlení jak je to možny bylo že to delaj lidi a že to holt zapomnel namazat než tam dal tu gumovou manžetu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...