Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krásné autíčko P 107


mares

Recommended Posts

Krajany chleba do kufra napchas, co viac tam treba davat? :D

Motor hlucny a o kultivovanosti chodu sa neda ani hovorit...

Dnu to huci ako ked som mal staru Skodu 120. Bez otackomera clovek nespozna ci motor ide na 3000 alebo 5000 ot/min. Interier az priliz jednoduchy, nezaujimavy, sedacky hrozne a radiaca paka mi pripomina stary Favorit. Z podlahy ide ovycajna tycka na ktorej je nasadena hlavica.

A este ked som videl napojenie kostier v motorovom priestore...Zopar mesiacov a pohnije to tam.

To auto ma hodnotu takych 200 a nie 300 tisic korun ktore za to chcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ve své třídě je tato Toyota perfektní. Důležité je, že japonci nedovolili vyžraným francouzkým držkám dát tam cokoliv svého mimo kohouta nebo lva na kapotu či co to je ten jejich znak.

Až Vás pane Mařeš přestane bavit s tím Vaším P - 307 neustále chodit po servisech kvúli závadám a nespolehlivosti, přijeďte do Klatov a kupte si toto auto. Potom již se uvidíme jenom při záručních prohlídkách, tak jako nevidíme ostatní majitele - není proč. Výborné autíčko tahle Toyta, vysoký výkon, malá spotřeba a bezporuchovost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: otec

Přesně tak, ve své třídě je tato Toyota perfektní. Důležité je, že japonci nedovolili vyžraným francouzkým držkám dát tam cokoliv svého mimo kohouta nebo lva na kapotu či co to je ten jejich znak.

Až Vás pane Mařeš přestane bavit s tím Vaším P - 307 neustále chodit po servisech kvúli závadám a nespolehlivosti, přijeďte do Klatov a kupte si toto auto. Potom již se uvidíme jenom při záručních prohlídkách, tak jako nevidíme ostatní majitele - není proč. Výborné autíčko tahle Toyta, vysoký výkon, malá spotřeba a bezporuchovost.

No, myslím otče, že si trochu pleteš pojmy a dojmy. :nevim

PS: Jinak ale nejhezčí z těch tří kolíňat mi přinde jednoznačně C1. :super

[upravil dne 26.4.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak má sousedka ji taky má, ve žlutý - říká mu piškot. Zatim ji slouží nezproblémově! Až tedy na ten chod toho motoru, 3válce nic moc zvuk. Ale mrštný to je taky vcelku...asi jen o 2 pasažérech;) Ale na nákupy a do práce NO PROBLEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně se vozím v P 407 2.0 HDI (a jsem maximálně spokojený...). Přítelkyně si před pár měsíci pořídila P 107 - a je ze svého nového "miláčka" nadšená. Už jsem se v tom mrňousovi také párkrát svezl a musím uznat, že je to povedené autíčko. Výhrady k levnému interiéru jsou mimo mísu - pokud chci luxus, koupím si limuzínu. Vzhledem k cílové skupině mi interiér připadá elegantně jednoduchý a nemám ani problémy s trochu syrovějším zvukem motoru (který má jinak vynikající výkon na své parametry a spotřebu...). Takže se musím přiznat, že když se mi moc nechce vyjíždět se 407 ze dvorka, ukradnu přítelkyni 107... Je to takový malý ďáblík do města :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...
z trojice Aygo, C1 a 107 jednoznacne aygo.....ale len v automate......

U nas cez 1 kolo prichadzali do uvahy SPARK, FABIA II, 107, 206+ a C1

do 2.ho kola sa prebojovali 107 a C1 a zvitazila nakoniec C1.tka 5.dv

Dovod vyberu: C1 a 107 su rovnake lisia sa len v 3 veciach prednej maske, znaku a cene. 107.cka vysla o 700 eur viac v tej istej vybave ako C1.

C1 je ochudobnena o autoradio a repraky. Za priplatok 300eur by ho tam dali..... Ruku na srdce kto by si kupil take radio za 300 eur? Za 300 eur by som mal uz radio s TV, DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

Jak muze nekdo psat dobry vykon. U tohoto auta se musi merit zrychleni 0-70km/h pac pak to uz vubec nezrychluje. Mel jsem ho jako nahradni auto pres vikend a pocity z neho nic moc. Razeni tak kratke, ze jsem si nebyl jistej jestli tu rychlost tam mam. Kufr. Phe, pardon ale kufr velikosti prihradky u spolujezdce je i na mestsky vozitko moc malo. Ja tam ani nenarval \"bobek\" detskou sedacku. Na popojizdeni po meste je to auto delany, ale mimo bych snim uz nejel. Na nakup jedine se sklopenyma sedackama, coz neni u me znamkou prakticnosti \"nakupniho voziku\". Stara 106 byla o nicem jinem, tohle reseni mini auta jsem nejak nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...