Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikáte na policii ??


žažo

Recommended Posts

Tak jsem po delší době absolvoval cestu Znojmo - Jihlava samá vesnice a s tím i samá 50 Km/h. Kdo zná ví o čem mluvím A k tomu jsem jel v Neděli před Velikonocema, takže všichni "sváteční " jeli pro jistotu 40 Km/h.:grr

No, vydržel jsem to asi 2 vesnice pak .... mi ztěžkla noha na plynu ;)

Ale hlavně jsem se chtěl zeptat těch co jezdí mimo dálnici častěji, ještě stále kolegiálně blikáte a upozornujete na přítomnost radarů a hlídek PČR . :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D já blikám....jednou si to šinu ve Kbelích na rovince kolem vojáků, minu cajty a pak svorně blejskám na všechny protijedoucí .... proti mě mimo jiných i bawo, v něm celkem pěkný řidič, pokyne rukou na poděkování a slečna na sedačce spolujezdce na něj a na mě střelhbitě vrhá nasraný pohled, něco ve smyslu "co na tebe ta kráva má co blikat? ty ji znáš? kdo to byl? ..." :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D já blikám....jednou si to šinu ve Kbelích na rovince kolem vojáků, minu cajty a pak svorně blejskám na všechny protijedoucí .... proti mě mimo jiných i bawo, v něm celkem pěkný řidič, pokyne rukou na poděkování a slečna na sedačce spolujezdce na něj a na mě střelhbitě vrhá nasraný pohled, něco ve smyslu "co na tebe ta kráva má co blikat? ty ji znáš? kdo to byl? ..." :D

Koukám co se dá všechno v protijedoucím autě vidět :myslim

Tak asi špatně vidím a nebo jezdím rychleji ? :D:aut

Každopádně všem co blikají dík :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...