žažo

Blikáte na policii ??

136 posts in this topic

Tak jsem po delší době absolvoval cestu Znojmo - Jihlava samá vesnice a s tím i samá 50 Km/h. Kdo zná ví o čem mluvím A k tomu jsem jel v Neděli před Velikonocema, takže všichni "sváteční " jeli pro jistotu 40 Km/h.:grr

No, vydržel jsem to asi 2 vesnice pak .... mi ztěžkla noha na plynu ;)

Ale hlavně jsem se chtěl zeptat těch co jezdí mimo dálnici častěji, ještě stále kolegiálně blikáte a upozornujete na přítomnost radarů a hlídek PČR . :myslim

Ano, ano, ale popravdě musím říct, že už jsem dlouho žádnou hlídku nepotkal...

:D já blikám....jednou si to šinu ve Kbelích na rovince kolem vojáků, minu cajty a pak svorně blejskám na všechny protijedoucí .... proti mě mimo jiných i bawo, v něm celkem pěkný řidič, pokyne rukou na poděkování a slečna na sedačce spolujezdce na něj a na mě střelhbitě vrhá nasraný pohled, něco ve smyslu "co na tebe ta kráva má co blikat? ty ji znáš? kdo to byl? ..." :D

Původně zaslal: John

Tak tak blikam už párkrát mi to zachránilo krk..... :aut :aut

Spíš peněženku :myslim:D:D:D:D

Původně zaslal: Netopýrka

:D já blikám....jednou si to šinu ve Kbelích na rovince kolem vojáků, minu cajty a pak svorně blejskám na všechny protijedoucí .... proti mě mimo jiných i bawo, v něm celkem pěkný řidič, pokyne rukou na poděkování a slečna na sedačce spolujezdce na něj a na mě střelhbitě vrhá nasraný pohled, něco ve smyslu "co na tebe ta kráva má co blikat? ty ji znáš? kdo to byl? ..." :D

Koukám co se dá všechno v protijedoucím autě vidět :myslim

Tak asi špatně vidím a nebo jezdím rychleji ? :D:aut

Každopádně všem co blikají dík :super

Jj blikame blikame, uz to kolikrat dost pomohlo, sundat nohu z plynu vcas :super

Taktez diky vsem co blikaji :super

taky blikam jak diví ,ale už hoooooooodně dlouho jsem se nesetkal stim aby mě někdo na policii upozornil.osobně raději využivam služby www.radary.cz ,ale blikam i přes to zklamání.

taky si rád bliknu,hodně jezdím Mohelnice-Hradec-Praha-dík všem co blikaj:potlesk

taky blikáme,a taky díky těm co blikají na mě.

Blikam jak to jen jde, na ty nesvitici to moc neplati ale dneska na me jeden bliknul ze sem nejak nesvitil :mad:

Jinak hlidku PCR sem nevidel uz tak 2 mesice

Taky blikám. Jen s jednou malou vyjímkou. Neblikám na audi A8, BMW 7 a jim podobné podnikatelské koráby.:D Jezději jak pra***a, tak se vždyci jen směju, když je cajti lověji. Ještě jsem nazažil aby nějaká podobná kára blikla na mě.:cool: