Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Že by ložisko???


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,tak už máme zase další problém s autíčkem...

Už delší dobu se mi na delších cestách začlo ozývat hučení z pravé přední strany.Mám pocit že to bude asio ložisko.Hřeje se mi stoho celé kolo,Obvykle se to ozývá v pravotočivé zatáčce.Začíná to i trochu brzdit...Levý kolo už mám vyměněnou poloosu i z ložiskem,Takže kdo může at mi poradí jestli mám vyměnit jen ložisko nebo rovnou i poloosu???

Ještě pro přesnost cuká mi to do řízení a do volantu a řízení má tendenci sjíždět k pravý straně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo vyměnit ty gumový brzdový hadice co vedou k třmenům. Hadice časem nabobtná a pak když šlápneš na brzdu, tak tlakem se skrz hadici brzdovka do třmenu procpe, ale po puštění brzdy zpátky už tak dobře ne a proto kolo pořád lehce přibržďuje a hřeje se.:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tady nikomu brát iluze...Ale třmeny na předku mám fungl-nový i z brzdičema a hadičky taky takže pochybuju že by se mě po cca 700km nechtěli vracet.Navíc kolo se mě nejvíc hřeje od středu...

Myslim že ikdyby byl v háji třmen tak mě to nebude tahat k pravý straně...

Jen potřebuju vědět jestli mám koupit ložisko nebo rovnou i poloosu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Nechci tady nikomu brát iluze...Ale třmeny na předku mám fungl-nový i z brzdičema a hadičky taky takže pochybuju že by se mě po cca 700km nechtěli vracet.Navíc kolo se mě nejvíc hřeje od středu...

Myslim že ikdyby byl v háji třmen tak mě to nebude tahat k pravý straně...

Jen potřebuju vědět jestli mám koupit ložisko nebo rovnou i poloosu???

Tak to takhle řeknu hdned na začátku ne:mrk

Bejt tebou, tak koupím ložisko a pokud máš dost kaček a ta stará poloosa má natočíno víc než 100t, tak bych koupil i tu novou. Ale je to pouze můj osobní názor.;)

[upravil dne 11/4/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...