Sign in to follow this  
Followers 0
peugeot 306

Kazetový adapter

4 posts in this topic

Zdravím lidičky potřeboval bych pomoct. koupil jsem si mp3 přehrávač iriver slimX a k němu kazetovej adapter ale když ho dám do rádia tak se ten adapter začne hádat s autoreversem a stále obrací kazetu ze strany na stranu nevíte jek tomu zabránit mam rádio Pioneer keh 1770 a chtěl bých to vychytat abych mohl na dlouhejh cestách poslouchat MP3. Za odpovědi předem díky!!!:cool:

tohle mi moje autoradio s autoreversem dela taky, asi si s tim adapterem nerozumi :( budes potrebovat bud rf modulator (takova vec co se zapoji mezi radio a antenu a pak si na radiu ten signal z mp3 prehravace naladis) nebo pokud ma to radio vstup pro cd changer tak ten mp3 prehravac zapoj pres redukci na nej

Zkuste origoš adaptéry od Sony. V nich je s reverzní mechanikou počítáno a jsou na ní uzpůsobeny. Jen ta cena. Cca 700,-

Me se to delo na Sony RXC450RDS. Tak jsem to fsechno prodal a koupil si radio s cd. Pokud si tohle radio nechas musis mit spoustu trpelivosti. U Sony se to resi tak, ze se na chvilku necha hrat obyc kazeta a pak se tam vrzne ten adapter. Nekdy to funguje, nekdy ne.