Sign in to follow this  
Followers 0
domikra

jaké svíčky P 306

32 posts in this topic

??? co zadní světla a co jako dohodou.....:myslim to chceš prodat...od toho tu je bazar

Původně zaslal: domikra

Jo zadní světla je to tam napsané,a od předních jdou rozeznat,celkém lehce.Dohoda t.j.prodat nebo vyměnit:P

Hm, zdáš se celkem inteligentní. Proč to tedy nedáš do sekce bazar? :xvul

Původně zaslal: navpoint

Jo zadní světla je to tam napsané,a od předních jdou rozeznat,celkém lehce.Dohoda t.j.prodat nebo vyměnit:P

Hm, zdáš se celkem inteligentní. Proč to tedy nedáš do sekce bazar? :xvul

tak tak souhlasim

Vidím,že všichni mají diesel motory,nebo každý mnění svíčky v servisu.Byl jsem v jedné prodejně a tam mněl nějaké nové provedení svíček,kde výrobce uvádí životnost 80 000km,s prodavájicím jsme to probírali a došli k názoru že je to ,,trochu" přehnané,že těch 50 000 km by se dalo pochopit,ale jestli vydrží 30 000,tak to by za těch 95,- kus stalo za odskoušení,příští týden je koupim a vyměním a uvidíme.

To Domikra--->>Myslel sem,že máš fakt nějaký rozum, ale že zbaběle smažeš,přejmenuješ své příspěvky je fakt ubohé takže ze svýma svíčkama běž někam:xvul

"chuck11,chechet"......nevím co se vám na tom zdá zbabělé a úbohé,když jsem využil nefunkční stránku k diskuzy o svíčkach,kdyby toho využíl každy kdo ma neviužitou stránku,tak by zady bylo minimalně o 20% přehlednějíc

"chuck11,chechet"......nevím co se vám na tom zdá zbabělé a úbohé,když jsem využil nefunkční stránku k diskuzy o svíčkach,kdyby toho využíl každy kdo ma neviužitou stránku,tak by zady bylo minimalně o 20% přehlednějíc

hmmmm, čumim jak je to tu teď přehledné. Probuď se člověče.... nech to celý smazat a zadej nový dotaz :xvul

To DOMIKRA-->> přestaň už překrucovat tu svoji debilitu:xvul

V tvém uplně prvním příspěvku si prodával origo zadní světla na 306 nejnovější model,ten tvůj příspěvěk si smazal a začal si tu najednou vykládat o svíčkách:xvul

chuck11:nevím cos to četl,původně jsem prodaval pneu+disky:D,potom jsem k tomu přidal zadní světla,starší model...pneu jsem hned prodal,světla jsem výměnil...mezitím jsem byl upozorněn,že jsem si to spletl s bazárem,potom jsem to přepsal:mrk

Taky si myslím že se tu zbytečně dohadujeme:nevim,ale nesnesu když si tu někdo dělá z lidí voly:grr.

To domikra---> myslím že už tady máš dost příspěvků nato,aby si věděl,kde máš jaké téma psát a pokud to doteď nevíš tak existujou určité pravidla fóra,které sis mněl už dávno přečíst.

píše se tam taky o nevhodném vyjadřování a urážkach...kozy jsem s tebou nechodil pást.:roker

No vidím že Pán DOMIKRA je velký KING a machýrek na všechno má odpověd,hlavně je v tom nevině:nevim.Je to stebou zbytečné,hold zabytý případ .Ty se nepolešíš a nedokážeš uznat svoji chybu:roll:(

Končím tohle dohadování,zbytečně si kazit náladu nehodlám:xvul