Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tachometer-prevazdac rychlosti


ondrej09

Recommended Posts

Ahojte potreboval by som radu pretoze sa mi v hladani nepodarilo najst odpoved ktora by mi pohola vyriesit moj problem.

Pristrojovka je nakopletku prepajkovana, pohon snimaca rychlosti je novy a tachometer niekedy zblbne padne na nulu a potom nejde.

Peugeot je 406 1.9 TD 1996, dnes som sa snazil najst prevadzac rychlosti kt. by mal byt pred spolujazcom ale jedine co som tam nasie vedla ventilatora je tato seda skrinka vid. foto. Je to ono co som hladal alebo je to uplne nieco ine?

Problemom c. 2 je ze po zapnuti klucika mi nefunguju rucicky palivomera, otackomera, tachometra a nezapne sa ani displej pocitania kilometrov - toto sa da odstranit pobuchanim po palubke, nefunkcnost rychlomeru sa takto odsranit neda.

Za napady postrehy a rady vopred dakujem.

PS: prosim o radu kde by som molhol zohnat druhe budiky a priblizne cenu kolko asi stoja.

post-0-14109595476053_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

To co si odfotil je pravdepodobne ridicí jednotka centrálu.

A je mozne ze ten prevadzas rychlosti tam ani nemam pretoze to odfotene je jedina skrinka co som tam videl nic ine okrem ventilatoru tam uz nebolo videt ani spredu ani zospodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...