Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

display


r.o.g.i

Recommended Posts

Mokial mas multiplex tak by to nemal byt problem iba vymenis zapojis a jeto.

Ja som tiez dokupoval Original radio, aj ked display tak uz bol.

Chcem sa ta spitat ci ti funguje AUTO Volume. Te to vecicka, ktora zvisuje hlasitost pri zvisovani rychlosti auta.

Mne to nejak nechce fungovat :o(

Ups .... Nemoze ti to fungovat, ked tam nemas dysplej ....

Ale tych dysplejov sa vsate valaju mraky ten nebudes mat problem zohnat.

[upravil dne 11/4/07 tibor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja maam 206 a tiez mi to nikdy nesvietilo..a minule som si zapol zapalovac, aby sa zahrial:roker aj mne to bolo cudne, ze to kolecko musi svietit..tak sa to zahrialo a vybral som a nic... dal este raz zahriat hned...a este raz..a potom co? zaazrak.. to kolecko zacalo svietit..a odvtedy mi zatial svieti..nechaapem..inak sa zapiina ked daas parkovacie, az som to dobre zbadal..ci uz riadne svetla,hmm...no neviem, ale maa to svietit.. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

denoo: Ako tu uz bolo povedane zapalovac ma svietit, ked zapnes svtla.

Ja mam radio VDO bez displeja, ten je na kaplicke na pristrojovej doske, dvojriadkovy.

Funkcnym tlacitkom, ktorym navolis BASS, TREB, BALL, navolis aj AUTO VOL, ktoru mozes nastavit na ON, alebo OFF, to je vsetko ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.o.g.i

no prave som sa dozvedel,ze nemam multiplex...takze asi nebude mozne pretoze neviem ako od bsi tahat kable:(

Pokud nemáš multiplex,tak to nesprovozníš.Já na svém autě řešil stejný problém a nakonec jsem to vzdal protože by to stálo hodně peněz a času.Musel by jsi vymněnit ř.j.a spousta dalších věcí.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, no tak budem mat asi vypalenu ziarovku na zapalovaci, skusim to rozobrat, je tam jeden srob vnutri ale kua hviezdicovy, tak musim desi zohnat kluc, potom to skusim, ale este som to nerobil, tak dufam to dam aj do kopy :) , inak zdar 206 kam, mal som golfa IV, ale toto mi osobne ovela viac vyhovuje, a nevrazam do toho take peniaze ako do golfa. Inak este k dazdovemu senzoru, ked dam stierace do auto, tak svieti zlte svetielko nad spatnym na celkom skle ked sa zvonka pozriem, som myslel ze to moze byt aj svelelny senzor,ale reaguje iba na vodu, tak ten je asi inde co? DIk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...