Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krátkodobé spadnutí rychloměru na nulu a vynechání motoru


Leo

Recommended Posts

Dnes ráno, když jsem šel mrskat se mi přihodila jedna znepokojující událost. Když jsem jel ve městě v koloně 50 km/h najednou přestal na okamžik (asi sekundu) táhnout motor a ručička ukazatele rychloměru klesla na nulu a zase stoupla na padesátku. Rádio hrálo plynule i přístrojovka svítila jak má (diagnostika motoru se nerozsvítila). Potom už se to dalších asi 100km ježdění nezopakovalo. Trochu mne to vystrašilo a nerad bych zůstal někde viset.

- Nenapadá někoho čím by to mohlo být (typoval bych to na nějaký špatný kontakt)?

- Jak se snímá aktuální rychlost (že bylo vynechání motoru a rychlosti současně)?

Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,taky mě to takhle dělá a docela často.Prostě za jízdy spadne tachometr klesne i trochu výkon motoru a za nějakou dobu to zase naskočí.Myslim,že se to tady už řešilo,tak zkus prohledat.Já jsem to zatim nijak neřešil,zase tak moc mě to netrápí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Děkuji, nevěděl jsem jaký zadat do hledání řetězec („spadne tachometr“), aby to našlo to co potřebuji a ne milion sto tisíc jiných témat. Přesunuji se tam. :papa

Podobny problem jsme meli na S.Fabii (1,4 74kW) a byla to RJ. Dali tam novou a asi pul roku bez problemu. Pak problem nastal znovu a jelikoz uz neni v zaruce, tak to neresime... Kazdopadne bych mozna problem hledal tam.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...