Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 Oprava chladiče ??


Petr5110

Recommended Posts

Ahoj,

včera jsem si všiml že pod chladičem na řidičově straně je menší loužička chladíci kapaliny.

v pravu uplně dole na chladiči jsem měl ohnuté žebrování dovnitř (asi jsem třefil nějakého čmeláka nebo tak něco) a v těchno místech mě ne moc ale prosakuje kapalina.

Ptám se jako laik pujde to nějak zalepit nebo budu muset sehnat nový chladič na vrakovišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není nic velkýho, tak stačí do chladiče nalít těsnící směs.Na benzinkách od 150 do 300Kč. Je toho asi deci / dá se koupit i v prášku/.Mám s tím pozitivní zkušenost. Mrkni se v googlu na "radiator stop leak" / hledání v o brázkách/ a najdeš jich tam spoustu.

[upravil dne 9/4/07 bagr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Jestli to není nic velkýho, tak stačí do chladiče nalít těsnící směs.Na benzinkách od 150 do 300Kč. Je toho asi deci / dá se koupit i v prášku/.Mám s tím pozitivní zkušenost. Mrkni se v googlu na "radiator stop leak" / hledání v o brázkách/ a najdeš jich tam spoustu.

[upravil dne 9/4/07 bagr]

na benzince jsem koupil tento http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=264

snad to pomuže večer to zkontroluji jinak bych zajel zítra do servisu ať to zkusí nějak zalepit nebo tak něco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...