Sign in to follow this  
Followers 0
Petr5110

P106 Oprava chladiče ??

6 posts in this topic

Ahoj,

včera jsem si všiml že pod chladičem na řidičově straně je menší loužička chladíci kapaliny.

v pravu uplně dole na chladiči jsem měl ohnuté žebrování dovnitř (asi jsem třefil nějakého čmeláka nebo tak něco) a v těchno místech mě ne moc ale prosakuje kapalina.

Ptám se jako laik pujde to nějak zalepit nebo budu muset sehnat nový chladič na vrakovišti.

ja jsem mněl neco podobného,jenomže mi tekla trubka jak jde do rámu.Koupil jsem dvousložkové lepidlo na hliník,měď atd...už je to rok a ani kapka:super

Jestli to není nic velkýho, tak stačí do chladiče nalít těsnící směs.Na benzinkách od 150 do 300Kč. Je toho asi deci / dá se koupit i v prášku/.Mám s tím pozitivní zkušenost. Mrkni se v googlu na "radiator stop leak" / hledání v o brázkách/ a najdeš jich tam spoustu.

[upravil dne 9/4/07 bagr]

Původně zaslal: bagr

Jestli to není nic velkýho, tak stačí do chladiče nalít těsnící směs.Na benzinkách od 150 do 300Kč. Je toho asi deci / dá se koupit i v prášku/.Mám s tím pozitivní zkušenost. Mrkni se v googlu na "radiator stop leak" / hledání v o brázkách/ a najdeš jich tam spoustu.

[upravil dne 9/4/07 bagr]

na benzince jsem koupil tento http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=264

snad to pomuže večer to zkontroluji jinak bych zajel zítra do servisu ať to zkusí nějak zalepit nebo tak něco

zdá se mi že to pořád trochu prosakuje ráno jak půjdu do práce to zase omrknu.