Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizace s vlastnim rozumem :)


richt

Recommended Posts

Zdravim vsechny. Mam problem tykajici se klimatizace. Obcas se zapne, obcas nefunguje.

Predevcirem jsem vyjel do ulic a po zapnuti klimatizace se neudalo vubec nic. Asi po dvaceti kilometrech lup a najednou se rozjela. Po vypnuti motoru a opetovnem nastartovani zase nefungovala. Vcera se stalo to same, jen po jine dobe a az po druhem nastartovani. Prijde mi, ze zije vlastnim zivotem:). Pojistky jsou v poradku, napln taktez. Nema nekdo podobnou zkusenost, pripadne radu? Zacina byt horko a nerad bych se v aute nekde v zacpe upekl:) Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je něco jiného. Taky mám auto klimatizaci. Tam si nastavíš teplotu a on si to pak počítač hlídá sám. Pak tam máš tlačítko A/C, to je normální klimatizace, kterou si nastavuješ sám ručně. Máš to napsané v manuálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš zapnutou digitální (auto)klimatizaci a dáš na nejnižší tjz. 14st.C, tak ti to asi za 5 - 10 sekund začne chladit. Zrovna jsem to zkoušel, když jsem včera jel. Měl jsem nastaveno 22 st.C a dal jsem 14 st.C a chladilo mi to. a pak jsem zkusil dát 28 st.C a hřálo mi to. Pokud ti to nechladí, tak to budeš muset zřejmě do servisu. Možná ti někdo řekne, co by to mohlo být.

[upravil dne 8/4/07 OK406]

post-0-14109595474592_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu muset. doufal sem, ze to bude naka prkotina.. tady v irsku za to zas budou chtit majlant. jenom za diagnostiku si uctujou 80€. no nic, v utery tam zajedu, snad mi neco reknou. kazdopadne dik a at ti klima dal v pohode slape;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

mne to robi tak isto bol som s tym v servise,a tam mi povedali ze je to v pocitaci(alebo neviem jak to nazvat je to taka velka doska na ktorej je zopar relatiek a 5 velkych konektorov).vybral to pozatlacal poriadne kable v konektoroch a aj relatka,potom to islo

kde, prosimte, presne ten pocitac je? to je nekde pod pristrojovkou? jestli je to pristupny bez nejakyho rozebirani... :myslim

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě zlobi jak klima tak klasika topeni,resp. ovladani ventilatoru a jeho rychlosti, někdy mi to jde v poho a někdy to zapnu ,(je jedno jestli na malo nebo na max nebo jestli jen topeni nebo klima), a nic ,ale třeba po 5 minutach se to rozfrčí. čim to? někde jsem četl že klima spoušti ažž od určité venkovni teploty,ale děla mi to i při klasicke ventilaci(topeni). a an nemam palubni pocitac natož venkovni teploměr. jinak mám ten tip klimy jak tam jsou dve ovl. kolečka a dvě tlačítka A/C a vnitřni okruh a pak je tam ten posuvny čudlik na ovladani rychlosti ventilatoru.Nevi te co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

mne to robi tak isto bol som s tym v servise,a tam mi povedali ze je to v pocitaci(alebo neviem jak to nazvat je to taka velka doska na ktorej je zopar relatiek a 5 velkych konektorov).vybral to pozatlacal poriadne kable v konektoroch a aj relatka,potom to islo

Nevite nekdo, prosim, kde najdu ten zminenej komp? Nejak nevim, co je tim mysleno a kde ho hledat.. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: richt

Původně zaslal: f3Rd@

tak podle toho ze se to zapina fakt nehodne usuzuji, ze tam bude nekde sptany kontak, at uz prelamany dratek, jak uz tady nekdo psal, nebo vyvyklany konektor...

Mno, bylo by to asi to nejlepsi a nejlevnejsi.. :nevim

To jo, ale jeste ho najit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

je to tam kde su poistky cize pod volantom dostanes sa tam tak ze otvoris klasicky dvierka na poistky pripantoch tychto dvierkok su 2 sroby( hviezdicove)tie das dole a potom tu dosku uvidis,Ked chces mozem ti ju odfotit a poslat

to bych urcite ocenil.. nejak nevim presne, o jaky desce je rec. dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také mi občas nenaběhla klima, špatnej ventilátor na chladiči.když sepne kompresor (takove cvaknutí) musí se roztočit vrtule. jakmile se vrtule neroztočí klima se během chvilky blokne. ten větrák se mi občas rozběhnul občas ne. vyndal jsem ho ,sundal vrtulku POZOR LEVEJ ZÁVIT na šroubku co drží vrtulku, motorek jsem rozebral a vyčistil byl plný rzy a uhlíky se ani nehly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...