Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ventilator


vareka

Recommended Posts

Nazdárek. jel jsem se svým pažoutem první delší cestu cca 400 km a šlapal jak hodinky, ale v autě hic a nešel ventilator jen vzduch hnany do auta jízdou. Pojistky jsem kontroloval vše o.k. kdo mi poradí jak na to - jo je to 405 87 r.v. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontuj ventilátor (je nalevo od kastlíku spolujezdce a leze k němu zespodu. Má vlastní napájení a jeden signálovej vodič. Jím jde do tranzistorovýho regulátoru napětí z ovládacího potenciometru. Čili, změřit přítomnost pevnýcho +/- napájecího napětí a regulovanýho (mělo by se měnit v závislosti na otáčení po?ákem) Pokud není žádný regulovaný napětí, je v háji po?ák, nebo nějakej kablík. U napájecích kabelů holt hledat, kde je to přerušený. Je-li vše O.K., tk je nejspíš v loji ten tranzistorovej regulátor a to se dost ničemně opravuje, takže doporučuju kontaktovat Oddieho. Má jich pár v zásobičce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to takovej černej svazek olepený izolačkou. Nemusel jsem ani demontovat ventilator vedl pod ním směrem k motoru. Když jsem s ním zahýbal tak se rozjel, takže jsem to rozbalil a našel přerušený kablík, dal tam čokoládku a zase zalepil a jede.:cool:

Asi to popisuju hrozně co?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...