Sign in to follow this  
Followers 0
ajven

hrúbka lamely P406 2,0hdi 66kw

7 posts in this topic

Servus dríči,

viete niekto akú hrúbku má nová lamela na horeuvedný model P406 ? :myslim

Potrebujem to vedieť, mám použitú na ruke aj s prítlačákom a je hrubá 6,7mm. Ložisko sa dá kúpiť nové.

Ak máte niekto info prosím odpíšte. :potlesk

Díky vopred. :papa

caf, a nemas to lepsie ked kupis celu spojkovu sadu novu??? vies ze uz budes mat pokoj na dlho a myslim ze to ani nestoji viac ako dakych 8500 :myslim a za kolko chces toto jazdene kupit?

Servus dríči,

tak mi dnes obvolali až niekde do skladu do Považskej Bystrice. Nakoniec mi to zistili skladníci. A je to presne 6,97mm

Takže tu čo mám na ruke má 6,75mm, takže bude bohato stačiť.

Ešte ložisko v PU za 980SK a spojka bude za 2 litre. + 2 litre opravárovi a som na tom relatívne dobre. uf uf:P

to Ajven: kolko tam mas najazdene, mam ten isty motor a spojka vyzera zatial O.K 178 000Km:myslim

Původně zaslal: ajven

Servus dríči,

tak mi dnes obvolali až niekde do skladu do Považskej Bystrice. Nakoniec mi to zistili skladníci. A je to presne 6,97mm

Takže tu čo mám na ruke má 6,75mm, takže bude bohato stačiť.

Ešte ložisko v PU za 980SK a spojka bude za 2 litre. + 2 litre opravárovi a som na tom relatívne dobre. uf uf:P

tak to ti gratulujem k velmi dobrej cene a nech teda sluzi spojka strasne dlho :super:papa:D

hmm .. pekna cena .. ja som menil spojku pred tyzdnom 8941 spojkova sada valeo ... da sa zohnat LUK za 6700 .. ale vraj je valeo lepsia ... plus 2500 zobral tipek + 500 za novy olej do prevodovky + nejaky plast sa tam urval tak to kupoval .. vseho vsudy nejak 12500 cize 2x tolko ... ale mam novu cize najblizsich 150k km sa mi bude srat nieco ine :))