Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

olej do 206ky


korwin

Recommended Posts

Mám rakový dotaz. V autě mám olej Castrol Powertec 10w40. Jenže už je starej a potřebuju novej. Takže mám několik možností:

1) Dát tam úplně ten samej volej cena za 1 litr asi 250 * 4 = něco kolem 1000,-

2) Dát tam jinej volej vod Castrolu například GTX 5 Magnatec 10W40 ..cena za 4 litry taky kolem 1000,-

3)Vykašlat se na kastrol a dat tam to co má peugeot jako doporučený, takže například Total Quartz 7000 10W40 asi 155 * 4 = 620 ,-

4)Dat tam něco úplně jinýho..

Poradtě prosím :)) já myslím, že nejlepší tam bude dat ten co už tam kdysi byl :)) ale nevím.. jen tipuju .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupím asi ten Total - Quartz 7000 Diesel 10W40. Je peugeotem i doporučenej a vzhledem k tomu, že sem předtím měl taky polosyntetiku, tak tím asi nic nepotentuju :)) a cena je pohodová...:D...

- a jak se vám líbí moje autoo? :)))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: korwin

Tak koupím asi ten Total - Quartz 7000 Diesel 10W40. Je peugeotem i doporučenej a vzhledem k tomu, že sem předtím měl taky polosyntetiku, tak tím asi nic nepotentuju :)) a cena je pohodová...:D...

- a jak se vám líbí moje autoo? :)))))))))

Ahoj,taky ted hodlám měnit olej a půjdu do něho!Auto mám ojetý a nevím,co tam bylo předtím...Cena i recenze jsou v pohodě.:superJinak Piškota máš pěknho!:potleskVzadu máš spojler?Měj se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: korwin

nemáš icq? :)) když si z Brna a máš taky 206ku a taky 1,4 tak by se icq hodilo :))) já mám 175525381

Jasně,tady je:279707466. A na hlavní stránce P-Clubu mám i fotky,kdyby ses chtěl mrknout na mýho Piškota Ignáce.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...