Sign in to follow this  
Followers 0
korwin

olej do 206ky

15 posts in this topic

Mám rakový dotaz. V autě mám olej Castrol Powertec 10w40. Jenže už je starej a potřebuju novej. Takže mám několik možností:

1) Dát tam úplně ten samej volej cena za 1 litr asi 250 * 4 = něco kolem 1000,-

2) Dát tam jinej volej vod Castrolu například GTX 5 Magnatec 10W40 ..cena za 4 litry taky kolem 1000,-

3)Vykašlat se na kastrol a dat tam to co má peugeot jako doporučený, takže například Total Quartz 7000 10W40 asi 155 * 4 = 620 ,-

4)Dat tam něco úplně jinýho..

Poradtě prosím :)) já myslím, že nejlepší tam bude dat ten co už tam kdysi byl :)) ale nevím.. jen tipuju .))

Já cu, aby to nezesralo ten motor..dám tam nějakej lepší, usazeniny se rozpustí a motor umře :))) aspon něco takovýho sem někde četl...to 5w je jen do vetší zimy a myslím, že v česku víc jak -30 nebejvá :))

Na Co 5W ?????? To nemá ani hydroštely, když Peugeot tento motor před 15 lety vymyslel tak mu stačil v 205 ce 15W. Kup klidně Total a nešetři na filtru, tady je zásadní rozdíl.

Tak koupím asi ten Total - Quartz 7000 Diesel 10W40. Je peugeotem i doporučenej a vzhledem k tomu, že sem předtím měl taky polosyntetiku, tak tím asi nic nepotentuju :)) a cena je pohodová...:D...

- a jak se vám líbí moje autoo? :)))))))))

Původně zaslal: korwin

Tak koupím asi ten Total - Quartz 7000 Diesel 10W40. Je peugeotem i doporučenej a vzhledem k tomu, že sem předtím měl taky polosyntetiku, tak tím asi nic nepotentuju :)) a cena je pohodová...:D...

- a jak se vám líbí moje autoo? :)))))))))

Ahoj,taky ted hodlám měnit olej a půjdu do něho!Auto mám ojetý a nevím,co tam bylo předtím...Cena i recenze jsou v pohodě.:superJinak Piškota máš pěknho!:potleskVzadu máš spojler?Měj se:papa

JJ nějaký křídlo tam je :)) abych v té závrtatné rychlosti neuletěl :))) .OK tak doufám, že se nám to pak nerozsype ty auta :))

- oprava: samozřejmě že tam dám ten pro benzínové motory ne ten diesel :)))))))

- oprava: samozřejmě že tam dám ten pro benzínové motory ne ten diesel :)))))))

No právě,sem si říkal,že mi ten diesel nesedí u 1.4i:myslim:D Jak máš auto dlouho?

Od uterý :))))

Tak to gratuluju ke koupi a přeju hodně štastných kilometrů bez problémů!!!:super

nemáš icq? :)) když si z Brna a máš taky 206ku a taky 1,4 tak by se icq hodilo :))) já mám 175525381

nemáš icq? :)) když si z Brna a máš taky 206ku a taky 1,4 tak by se icq hodilo :))) já mám 175525381

Jasně,tady je:279707466. A na hlavní stránce P-Clubu mám i fotky,kdyby ses chtěl mrknout na mýho Piškota Ignáce.:papa

Ja som tam nalial Valvoline Max Life 10W40 cena 180Sk/1L povodne tam bol Total Quartz 7000 10W40,ale budem meniť každých 10000km:super

já tam dal něco od OMV 10w40...myslím že je skoro jedno jakou značku tam naleju, hlavně že to je 10w40 a za rok to vymením znova :))