Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polep předního skla


Mistrv

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

přesně tak napsat si jejich čísla služební a stěžovat si na jejich postup.

Opravdu záleží na koho narazíš, ale opsat si služební číslo na to máš nárok a u mně to i fungovalo pan příslušník si najednou už nebyl tak docela jist přestupkem, který jsem podle něho udělal, ale nakonec jsem zaplatil a díky své lenosti už dál nepátral, takže nevím jak by to dopadlo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi , uprimnu sustrast na zakony ktore na vas nasilili vasi zakonodarcovia, keby to bolo u nas, co dufam nebude (hlavne ten bodovy system, co je uplny vrchol uz) tak ma asi slak trafi. Sa divim ze vodici nestrajkuju proti takymto zakonom u vas, ved ako vodici sa mate najhorsie v celej europe. Ak vam budu stale prikladat polienka do ohna, co si myslim bude, tak asi bude rozumnejsie, hlavne financne jazdit busom,bycikel atd. Uplny magori ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bodovej systém má i svoje výhody. Snad časem ze silnic zmizijou vožralý hovada, co sedaj za volant s třema promilema v krvi. A na někerejch úsekách je dodržování padesátky vyloženě nutný (přechody, děcka na silnici, atd...).

Pokud de o šikanu ohledně nehomologovaných věcech, co si navěsíte na auta - jak už tady padlo je to dicky o člověku, kterýho potkáte, pokud potkáte nervozní hovada, co jim stará měsíc nedala, tak nečekejte rozumný zacházení :o)))

A stínítko na přední okno si chci dát taky (měl sem to kdysi na fávu a fakt praktická věc). Samozřejmě poloprůhledný - aby přes to bylo vidět na semafory. BTW. Nevíte, kde se daj sehnat fólie? ptal sem se ve Zlíně v šopech a nikde to nemaj - prej je to zakázaný a proto to neprodávaj. Na netu taky žádná sláva, psal sem na dvě firmy a odpověď žádná. Poraďte prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz nejhorsi kdyz pak clovek vidi co maj za auta ty policajti co nejvic prudej kola jim lezou z blatniku nehomologovany folie modra svetla pod autem atd.... sam jich par znam jenze jim se nic nestane pac kolega jim jeste zamava a pochvali mu to a pak buzeruje ze mas ve spoileru dve ledky lecej si akorad mindraky ovsem zase ne vsichni parkrat sem narazil na policajty ktery mi jeste pochvalili auto ale bylo jich fakt malo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

No bodovej systém má i svoje výhody. Snad časem ze silnic zmizijou vožralý hovada, co sedaj za volant s třema promilema v krvi. A na někerejch úsekách je dodržování padesátky vyloženě nutný (přechody, děcka na silnici, atd...).

Pokud de o šikanu ohledně nehomologovaných věcech, co si navěsíte na auta - jak už tady padlo je to dicky o člověku, kterýho potkáte, pokud potkáte nervozní hovada, co jim stará měsíc nedala, tak nečekejte rozumný zacházení :o)))

A stínítko na přední okno si chci dát taky (měl sem to kdysi na fávu a fakt praktická věc). Samozřejmě poloprůhledný - aby přes to bylo vidět na semafory. BTW. Nevíte, kde se daj sehnat fólie? ptal sem se ve Zlíně v šopech a nikde to nemaj - prej je to zakázaný a proto to neprodávaj. Na netu taky žádná sláva, psal sem na dvě firmy a odpověď žádná. Poraďte prosím

www.autosamolepky.cz, tam je dobrej typek, je to v mnichovicich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: tanagy

No bodovej systém má i svoje výhody. Snad časem ze silnic zmizijou vožralý hovada, co sedaj za volant s třema promilema v krvi. A na někerejch úsekách je dodržování padesátky vyloženě nutný (přechody, děcka na silnici, atd...).

Pokud de o šikanu ohledně nehomologovaných věcech, co si navěsíte na auta - jak už tady padlo je to dicky o člověku, kterýho potkáte, pokud potkáte nervozní hovada, co jim stará měsíc nedala, tak nečekejte rozumný zacházení :o)))

A stínítko na přední okno si chci dát taky (měl sem to kdysi na fávu a fakt praktická věc). Samozřejmě poloprůhledný - aby přes to bylo vidět na semafory. BTW. Nevíte, kde se daj sehnat fólie? ptal sem se ve Zlíně v šopech a nikde to nemaj - prej je to zakázaný a proto to neprodávaj. Na netu taky žádná sláva, psal sem na dvě firmy a odpověď žádná. Poraďte prosím

www.autosamolepky.cz, tam je dobrej typek, je to v mnichovicich

No tak tam sem psal taky majlik. A odpoved zadna :D Osobne se mi tam nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
Guest servisman
Původně zaslal: Kekros

a ty folie být můžou ? Myslel jsem , že bych si koupil tu první ale 20 cm je docela dost :myslim

mám tam modrou ,ale ne 20cm zkrátil jsem ji asi na 12cm.STK bez problémů

post-0-14109599792972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kekros

a to jde poznat, že je, nebo neni homologovaná ? Na tý cloně to je napsaný ? Na folii třeba na boční okno tam jsem to viděl,ale u tutěch clon si nejsem jist :myslim

co vim jiste je to ze nektery firmy vystavujou doklad ohledne toho ze je to schvaleny nejakou zkusebnou a muze to v cr vyhovet stk a hlidkam, a ten papir mas vozit sebou... jestli to ma nejaky takovy to (E4) nebo takovyhle napisky nekde to nevim ale vim ze nemuzzes ani spravne zatemnit nejak skla sou na to povoleny procenta ale stejne sou potreba nejaky potvrzeni... ale neni to presny to co pisu ale kazdopadne s tou homologaci to nejak funguje, resilo se to tu ve foru nekde ohledne zatmavenia ne tom webu to psali i s ukazkama certifikatu, moc sem to nestudoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Kekros

honzo406 porad když to máš ?

koupil folii,která je propustná že jsou vidět barva semaforu,nalepil a zkrátil,protože to bylo moc .Zda-li bylo něco na té krabičce nevím na skle není žádná značka.Co mne stavěli nic neříkali a nebylo to poprvé.Prostě pokud bych asi nechal tak jak je těch 230cm asi to by se jim nelíbilo,a pokud by byla neprůsvitná tak by nadávali taky.Nehledě ja to pomalu jako kdybych dal stánítka dolu tak to zakrývá někdy i více než má a přes něj není vidět vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...