Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polep předního skla


Mistrv

Recommended Posts

Vlastním P 306 a mám na předním skle polep 10 cm široky. V pátek jsem byl zastav policii, že mám auto technicky nezpůsobile k provozu na pozemních komunikaci z důvodu polepu předního skla. A že mám zaplatit 3000 a 3 body. Tak mně zajimá podle kterého zákona to je, když jsem to hledal v nových pravidlech a v bodovým systemu, tak jsem nic nenašel. Může mi někdo poradit kde to najdu a jaké mate s tím zkušenosti. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak!ale nekdy fakt neveris jak jsou stupid.me se jednou stalo,ze jsem se jel projet a pokud je aauto trosku udelane,tak hned drazdi!ja jen videl jak se za mnou otaceji!kontrola v pohode i dechova zkouska,porad obchazeli auto a hledali neco!i kufr si nechali otevrit.a kdyz uz vypadalo,ze me pusti,tak si jeden zrejme vzpomnel,ze jak jeli proti me,tak jsem mel dole v tahokovu 2 modry diody!a ze to bud odstranim,nebo to bude za 500.fakt jsem se s nima nechtel hadat,tak jsem proste odstrihnul draty a uz jsem chtel odjet,ale ouha,chteli jeste tech 500.to mi hnulo zluci,trosku jsem pritvrdil,ale co muzu delat proti organum,i kdyz me byli oba dva jen po ramena:aut proste jsem to calnul,co jineho!podle me je nejhorsi narazit na ty mlady svestky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pruh na předním skle ze stejnýho materiálu jako je zatmavovací folie na okna může bejt?:nevim

na STK řeči měli, ale nakonec jsem prošel... podle mě to totiž snižuje výhled mnohem míň, než kdybych si vyklopil clonu úplně dopředu (mám to s ní pak zároveň)...

jinak policajti mě, co mam p406, stavěli už 3x a nikdy mi na to neřekli ani Ň. .. a to mam vofoliovanej celej zadek.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

to mate urcite pravdu,jen v te chvili me to opravdu nenapadlo!asi tim,ze se mi nahrnula krev do hlavy a ja se musel drzet

Stížnost na postup a uložení pokuty můžeš dát i teď, jelikož čísla pokutových bloků se evidují. Takže není problém zjistit konkrétního policistu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...