Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vedení kabelů pro zesilovac u P106


dave.nemec

Recommended Posts

Ahoj, mam Peugeot 106 z 97 roku a chci se zeptat kudy mam vest kabely pro subwoofer do kufru, zkousel jsem sundat koberec na podlaze v interieru ale vubec to nejde a ani nevim kudy vest signalove a zapinaci kabely k autoradiu, kde je pruchodka do motoroveho prostoru pro pripojeni napajeni pro zesak, popripadne jak pripevnnit napajeci kabely k autobaterce, je to tam tak zvlastne reseny....dik za kazde rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ja vim jak zapojit zesilovac, jen nevim kudy tahat kabelaz, mezi motorovym prostorem a kabinou jsem nasel pruchodku, husi krk, je tam sice uz tesno ale kabely snad pujdou protahnout......Takze otazka zni kde mam schovat balebaz v kabine Peugeota 106 abych kvuli tomu nemusel rezebrat pulku auta?Poradí nekdo prosim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to má 106 udělaný ale zkoušel ses dívat na prahy dveří? Bývá tam taková lista pod kterou většinou už vedou nějaký dráty. Pak teda asi středem, zase nevím jak to má 106, ale mě stačilo vyndat pár plastů a protahal sem dráty od rádia až do kufru středem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...