Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má 607 sirénu??


Vopičí

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

před čím radioaktivním zářením??

možná ufonama, který by si na něj brousili zub:roker........To asi ne.....ale na co je alarm, kterej nemá sirénu, nehouká a ani jinak mi nedá vědět, že se s autem něco děje?? Je sice pěkný, že to asi má nějaký čipy v klíčku, říď. jednotkách a kde všude..., bez kterejch se to "nedá" nastartovat nebo co....ale pro mne auto bez sirény nebo dvouzónovýho dálk. ovl. není pořádný auto. Tak se ptám, protože v manuálu, kterej je u auta je věcí hodně, ale ty pro mne podstatný "ne"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne všechny 607 maj sirénu.... jestli má auto alarm poznáš nejlépe podle toho, že nad hlavou, jak máš lampičky, jsou tam takový dve kulatý černý mřížky, ktorý mířej někam cca na zadní dveře... za nima jsou pohybový čídla. Na první pohled je to vidět tak, že když tam jsou takový 2 vypuklinky, tak alarm má. Když je ta "síťovina" na panelu kolem lapmiček uplně rovná (bez dvou vyboulenin), alarm tam není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Vopičí

Díky moc, už je mi to jasný. Teď to jenom omrknu v autě.

.vem si sluchátky třeba je skrytá ve voze:Dto pak zloděj raději uteče,protože to nelze vydržet:papa

:D:D:super:D:D to máš pravdu, to mě ani nenapadlo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem jednu 607 dělal,byla v plny vybavě ve světle kužis automatem 3litr 6V rok 2001 ,měla sirenu za pravou časti předního nárazniku ,sundej nebo jen odendej prave předni nadkoli + ten plastovy trojuhelhik pod tim prostorem na prave strane. defakto je umistěna za těsně za pravym přednim blinkrem,možna par centaku niž. je to na origoš kabelu a držaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

dnes jsem jednu 607 dělal,byla v plny vybavě ve světle kužis automatem 3litr 6V rok 2001 ,měla sirenu za pravou časti předního nárazniku ,sundej nebo jen odendej prave předni nadkoli + ten plastovy trojuhelhik pod tim prostorem na prave strane. defakto je umistěna za těsně za pravym přednim blinkrem,možna par centaku niž. je to na origoš kabelu a držaku.

Díky moc, auto mi houká a dokonce jsem ani neohluchnul. Ale byla to prda, protože sjem to zkoušel v garáži:D.

Aspoň teď vím kam "píchnout" až se pokazí:D

Tak všem díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...