jirkanew

šrouby na kola

22 posts in this topic

Zdravim, nevite kde se daji koupit tyhle srouby na kola, maji plochou dosedaci plochu a v peugeotu za jeden sroub chtej pres ctyri kila :-( jirka

post-0-14109595471163_thumb.jpg

Původně zaslal: jirkanew

Zdravim, nevite kde se daji koupit tyhle srouby na kola, maji plochou dosedaci plochu a v peugeotu za jeden sroub chtej pres ctyri kila :-( jirka

....4 kila za jeden - to si delas kozy :grr mozna www.elektrony.cz to bude levnejsi

možná autodoplnky.cz - jediná stránka, kde jsem tyhle sehnal, ale bezpečnostní

Zajed si do trebechovic pod Orebem do pneu servisu je to u ty hlavni silnice po levy strane kdyz jedes z Hradce Kralove a z Tyniste po pravy strane! To nemuzes prehlidnout , menuje se to AUTO PALME! muzu ti dat i cislo, jestly to nenajdes na eshopu a nebo jestli ses z dalky tak to asi nema cenu ale jestli bydlis pobliz tak za 400kila jedne z peugeotu to te vyjde na 1kolo as 2000 lol nechce se me tomu verit :D tam sem koupil 1 za asi 7-15Kc ted si nejsem jistej ale 400Kc to urcite nebylo :mrkdoufam ze je tam jeste maj !:myslim:super

[upravil dne 6.4.07 Jogin]

Já jsem je kdysi kupoval v Auto Kelly ale taky to byla pecka, sice levnější než origo ale byl jsem z toho tenkrát v šoku.

tak nechat vytocit, nekdo z klubu mi rikal, ze si nechaval delat dlouhe srouby kvuli podlozkam. Navic jestli mas nejakeho znameho soustruznika, tak ti to udela za pivko, nebo za 2...

No me se vali minimalne 8ks v garazi a jsou mi tak nejak trosku naprd, dokonce bych k nim mel i kolesa 15" z Mi16 v bile barve...

Jenze za stav sroubu rucit nemuzu, jsou z bouracky, kola jsou paradne opraveny a jsou jeden rok jety.

Jinak by me teda zajimalo, kde berete ty ceny techto sroubu. Ja u PEU v Kyjich loni kupoval novy na Tecko a ty jsou jeste dost jiny a delsi nez tyhle a staly 130-140/ks

Původně zaslal: voštík

No me se vali minimalne 8ks v garazi a jsou mi tak nejak trosku naprd, dokonce bych k nim mel i kolesa 15" z Mi16 v bile barve...

Jenze za stav sroubu rucit nemuzu, jsou z bouracky, kola jsou paradne opraveny a jsou jeden rok jety.

Jinak by me teda zajimalo, kde berete ty ceny techto sroubu. Ja u PEU v Kyjich loni kupoval novy na Tecko a ty jsou jeste dost jiny a delsi nez tyhle a staly 130-140/ks

:D

Ja zase nechapu jak sem za nemohl zaplatit 50Kc ted sem se koukal na uctenku u auto palme, je pravda ze sem tam kupoval gumy tak nevim jeslti me to dal levneji

Původně zaslal: jirkanew

včera jsem si byl v peugeotu v třebíči pro dva kusi přesně těchto šroubů (mám na nich totiž strhaný závit) - cena za jeden 217kč.Jen je neměli skladem.

No, přesně tyhle také sháním, potřeuji ale delší, páč chci dát distanční podložky. Díky za každé info.

pls help, já nepotřebuju pojistný, ale normální prodloužený, s plochou hlavou a nedaří se ani za zlatý prase