Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další T16


secouver

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

noo neviem... ale ta co je na fotkach vrajze dakedy davala na sprinty ferrari.. malo to mat okolo 400 koni.. ale to si niesom isty.. ale ked to predava tak isto nieje nieco v poriadku.. a viac menej za take smiesne prachy...sak na zapade sa t16 predavaju od 5000 euro vyssie... a tu je za 5000euro rovno dve.. no nekup to hehe:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Nekoupil bych to, ani kdybych na ně ty prachy měl. Jedna rozebraná a druhá stopro vylítanej motor po smrti...

tak tak. viděl jsem videa té s těma REPSOL samolepkama a dostávala slušnej kouř. a prostě 2 405 T16 za 150 papírů je blbost i v dnešní době.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: mi16

Noo znameho kamos kupil v KE t16 za 37 bez motora... nedarilo sa im ten motor zohnat tak tam davaju motor z mi16.. ale ci sa im to podarilo alebo nepredali to to uz neviem.. hovoril mi to 3 mesiace dozadu...

A není ta T16 bílá ??? ;)

ano je to biela... aj na fore sa raz rozoberala... ked tu bola jedna skladacka z motorom Hdi digi klimou a budikmi zo 406-ky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...