Guest ZILA

A je to tu

18 posts in this topic

Po dlhom čakani a telefonovani som dopadol ako som čakal. Som bez auta:(:grr:(

auti.JPG

včera si pre neho došly

Ponevač sme porušily zmluvu vzhladom že sme sa prestahovaly .Ponektari vedia že som sa stahoval z tidne na tiden a to bola ta smola že som nemal prašule na viplaceni auta a bolo by vše OK :D

ajked prachi zo slovenska jim nevadily ale moj pobyt na slovensku ano . No hold je to smutna skusenost :xvul

no to je husty! mel jsi to na leasing? mel jsem clio timhle zpusobem financovane a nevim ze by tam byly takove podminky (tvrde), kazdopadne leasing pro nepodnikatele je zlodejina nejvetsi! ale kdyz nejsou hotovy prasule, tak se neda svitit...chapu :(

:myslim Tak to je teda smola.nedá sa to vyriešiť nejakým dodatkom k zmluve?:myslim:myslim:myslim

ale jedna pozityvna sprava je že Erika bude mat svoje auto konečne ked ju 106kary vezmu k sebe no a ja ešte neviem je tu možnost 306 2,0 hdi alebo 206 1,4 hdi :super nepojdem preca jinam do nejakeho jineho clubu

Je to sviňárna, ale měl jsem debatu s vymahačem aut, který řešil ukončený leasingy od lidí, kteří nemohli splácet a fakt je to drsný....

A tebe bz jsme tu chtěli i kdyby jsi měl Trabanta, nebo i třeba Ferari :D

Tak to fakt nevim,jak by sem se choval být v tvojí kůži....Každopádně ti přeju pevné nervy.

To ti ty loupežníci nedali ani možnost jednorázově to vyplatit? Pěkně zkur.....nej zpusob

jednání se zákazníkem! Mrzí mě to - i blbá zkušenost je zkušenost.:myslim

Tibore ( :( :( :( ) , je mi to líto. Tak ať Vám to vyjde (i Erice). :super

Původně zaslal: ZILA

ale jedna pozityvna sprava je že Erika bude mat svoje auto konečne ked ju 106kary vezmu k sebe no a ja ešte neviem je tu možnost 306 2,0 hdi alebo 206 1,4 hdi :super nepojdem preca jinam do nejakeho jineho clubu

Kua chlope to nemyslis vazne, tiez som musel pozerat, ci nahodou neide o aprilovy zart! A neinde :o

Inak...tiez si uz neviem predstavit, ze by sme mali ine afto ako Peugeot-a :aut:mrk

Mnoho stastia....

tak to me mrzi:(:(:(

...ale jak to bude mit ve znaku lva a na strese modrej majacek, tak to bude nas ZILA:super:super:D:D