Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blikající kontrolka AIRBAGU


plaacza

Recommended Posts

Vlastním P 106 z roku 1998 ,po nastartování motoru má kontrolka AIRBAGU zhasnout ,ovšem mě bliká (5 minut) a potom svítí neustále, což znamená že je AIRBAG vyřazenej z činosti .Mám prozbu jestli s touhle závadou někdo má nějaké zkušenosti,poraďte mi jak se to dá opravit .

Děkuji za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle na naší 406 1.9TD dělalo taky. Důvod? Vadný předpínač pyro pásů nebo jak se to přesně jmenuje... Na diagnostice to zjistili a opravili... tři hodiny jsem tam zkysnul ale už nebliká ;)

takže rada je: upaluj na diagnostiku pokud cheš mít bagy ok, jinak to nereš... bouchnout prý samy od sebe nemůžou a při nehodě také nevystřelí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ten kontakt pod sedačkou se tu řešil už tisíkrat a jednou je špatný ten konktor nejlip rozpojit (mít vyplí zapalování apod.), pošolichat aby to dosedlo pokud se kontrolka pak chová standartně není vyhrano konektor je špatnej a nejlíp ho vyměnit. Mimo jiné taky pořád blikám ale už sem si zvyk :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

i to je řešení, já jsem to vyřešil výměnou konektorý... dal jsem tam konektory z favorita od nekud, to u nevim odkud presne... (mam na chate komplet vytahanou kabelaz z fakana smotanou do chuchvalce, trak jsem tam nasel na tom 2x čtyr pinovy konektory, tak jsem to tam hodil a od te doby je klid..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...